[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #1

    [bi0hazard playing microstakes @Stars]

    Tere,

    Olen pidevalt kursis hoidnud end siin toimuvaga ning täna on see päev, kus otsustan teha oma enda päeviku, põhjuseks kehv mindset ning probleemsed olukorrad. Kõigepealt räägiks veidi endast, olen Eesti kutt ning tegelen aktiivselt jõusaaliga, vabal ajal jalkat(suur fän), kossu, vollet ja kõike muud, ühesõnaga suht aktiivne kala. Alguse sai minu nn pokkerikarjäär triobetis, kus algul tagusin sõpradega mängurahale, kuid siis hakkasin freerolle vallutama. Tulid väiksemad hitid ning mingi aja pärast ka mingi 60ne laks, kuna olin alles 15-16 ja pääsesin mingis SNG rankingus suht kõrgele ja oleks juurde makstud, blokeeriti mu konto ära ning nõuti isikut tõendavat dokumenti, okei, sellega oli siis kaputt. Mingi aeg hakkas triobet aga muutuma ja kolisin Unibeti, kus oli väga palju freerolle ning siin ma nüüd olen, võitnud vahelduva eduga mitmeid turniire ning cashinud ka päris paljudel, eelnevalt on jäänud kogemustest ja mindsetist puudu, et kõrgemaid limiite vaadata, kuid hetkel arvan, et hakkan vaikselt asjale pihta saama. Aaa, unustasin lisada, et olen proovinud ka starsi/tildi ja muude saitide freerolle hittida, aga see on lihtsalt ebareaalne, mis field seal on, pead ikka kõva luckboxiga olla, et paar senti kätte saada. Enivei, praegu on bankroll 250€ ning olen äsja liitunud NL10ga( ennem siis NL4 ) ning eesmärk on septembri alguseks liikuda NL20 juurde(ei hakka igaksjuhuks üle mõtlema, ptüi ptüi ptüi).
    Mingeid lisaprogramme ma õnneks/kahjuks ei kasuta ning mängin puhtalt enda readide/notede järgi.
    Päeviku eesmärk on ennast siin mingil määral välja elada ning lisada raskemaid käsi ja loota positiivsele vastukajale.
    Aaa, tavaliselt mängin 4-6 lauda, vahel ka 8.Kui midagi veel meelde tuleb, siis täiendan.

    Ette tänades, bi0
    Last edited by bi0hazard; 15.07.13, 05:21.
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #2
    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

    €0.05/€0.10 No Limit Holdem
    Prima
    6 Players
    Hand Conversion Powered by weaktight.com

    Stacks:
    UTG kongVelibo (€18.19)
    UTG+1 ketamineHCL (€30.70)
    CO bukkereidar (€30.93)
    BTN goie123 (€11.71)
    SB Audrensb (€9.53)
    BB Hero (€14.13)

    Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BB 5 A
    kongVelibo calls €0.10, 1 fold, bukkereidar calls €0.10, 1 fold, Audrensb calls €0.05, Hero checks

    Flop: 8 10 A (€0.40, 4 players)
    Audrensb checks, Hero bets €0.30, kongVelibo calls €0.30, bukkereidar calls €0.30, Audrensb folds

    Turn: 5 (€1.30, 3 players)
    Hero bets €0.60, kongVelibo calls €0.60, bukkereidar folds

    River: 9 (€2.50, 2 players)
    Hero bets €1.30, kongVelibo raises to €6.40, Hero folds

    Final Pot: €10.20

    kongVelibo wins €9.95 (net +€2.55)

    bukkereidar lost €0.40
    Audrensb lost €0.10
    Hero lost €2.30




    Vastaseks regular, kes kunagi pole mulle vahele jäänud ja historyt on sitaks koos, eriti nit ka, õige fold? nimeks kongVelibo kui kellegil midagi koidab.

    Kui järgi mõelda, siis ainult A9 oleks loogiline. Tüüp ei slow kunagi ning vaevalt poketiga floppi callib, räige nit on ikka.
    Last edited by bi0hazard; 01.07.10, 01:10.

    Comment

    • mikk2468
      Vana Tegija
      • Nov 2009
      • 1039

      #3
      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

      miks turnis nii vähe panustasid üldse?

      Comment

      • bi0hazard
        Vana Tegija
        • Jul 2010
        • 1342

        #4
        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

        huhuhu, ma praegu ise vaatan ka, jube :S
        Kurat 8 lauda oli lahti ka, vb sp, aga võibolla sp et ta nii NIT on ja enda lauslollusest üritusega teda potis hoida..


        30 mintsa jooksul 2 korda str8 flush tulnud 5 ja 6 high, both spades, üks maksti kinni ka :)
        Tulen tulen kilkama, kohe set vs FD flopist sisse fullstäkiga ja riverisse kott..
        Last edited by bi0hazard; 01.07.10, 01:38.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

          Tore, et tuleb järjest uusi päeviku kirjutajaid ja seda isegi suvel nende ilmadega.

          Edu ja hoian vaikselt silma peal

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #6
            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

            Täna on ässade maagia, sain kiiresti 3BI plussi ja ässad on nulli tõmmanud kõik, stiilinäide.. vastas ehtne fish, panin Kx peale...


            €0.05/€0.10 No Limit Holdem
            Prima
            4 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            CO Hero (€10)
            BTN bieffe (€0)
            SB D-S- (€7.46)
            BB Badnew54u (€25.20)

            Pre-Flop: (€0.15, 4 players) Hero is CO A A
            1 fold, Hero raises to €0.40, D-S- calls €0.35, 1 fold

            Flop: K 8 6 (€0.90, 2 players)
            D-S- bets €0.20, Hero raises to €0.90, D-S- calls €0.70

            Turn: 9 (€2.70, 2 players)
            D-S- checks, Hero bets €2, D-S- calls €2

            River: 6 (€6.70, 2 players)
            D-S- checks, Hero goes all-in €6.70, D-S- goes all-in €4.16

            Final Pot: €17.56
            D-S- shows
            10 7
            Hero shows
            A A

            D-S- wins €14.27 (net +€6.81)

            Hero lost €10






            ---------------------




            €0.05/€0.10 No Limit Holdem
            Prima
            6 Players
            Hand Conversion Powered by weaktight.com

            Stacks:
            UTG Scratch_88 (€10.73)
            UTG+1 nunotg (€18.13)
            CO Badnew54u (€27.35)
            BTN Gristisse (€12.28)
            SB marcuist (€8.95)
            BB Hero (€10)

            Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BB A A
            3 folds, Gristisse raises to €0.30, marcuist calls €0.25, Hero raises to €1.20, Gristisse calls €0.90, marcuist folds

            Flop: K 7 9 (€2.70, 2 players)
            Hero bets €1.70, Gristisse calls €1.70

            Turn: Q (€6.10, 2 players)
            Hero bets €3.50, Gristisse goes all-in €9.38, Hero goes all-in €3.60

            River: 5 (€22.58, 2 players, 2 all-in)

            Final Pot: €22.58
            Gristisse shows
            Q 7
            Hero shows
            A A

            Gristisse wins €19.29 (net +€7.01)

            marcuist lost €0.30
            Hero lost €10

            teine käsi siis, vastane oli selline LAG vend ja no fakk, ma olin suht kindel, et AK vahib vastu ja tõpranägu reloadib, aga huiatki. turni shove peal mõtlesin korraks KQs/JTs, aga ei suutnud maha panna ja traaaaaaaaa Q7o, FUUUUUUUUu





            Ei mõista mina ikka seda pokkerit kui mängu..
            Last edited by bi0hazard; 01.07.10, 14:31.

            Comment

            • SALSABOY
              FPP Pro
              • Jun 2010
              • 287

              #7
              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

              Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
              €0.05/€0.10 No Limit Holdem
              Prima
              6 Players
              Hand Conversion Powered by weaktight.com

              Stacks:
              UTG Scratch_88 (€10.73)
              UTG+1 nunotg (€18.13)
              CO Badnew54u (€27.35)
              BTN Gristisse (€12.28)
              SB marcuist (€8.95)
              BB Hero (€10)

              Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BB A A
              3 folds, Gristisse raises to €0.30, marcuist calls €0.25, Hero raises to €1.20, Gristisse calls €0.90, marcuist folds

              Flop: K 7 9 (€2.70, 2 players)
              Hero bets €1.70, Gristisse calls €1.70

              Turn: Q (€6.10, 2 players)
              Hero bets €3.50, Gristisse goes all-in €9.38, Hero goes all-in €3.60

              River: 5 (€22.58, 2 players, 2 all-in)

              Final Pot: €22.58
              Gristisse shows
              Q 7
              Hero shows
              A A

              Gristisse wins €19.29 (net +€7.01)

              marcuist lost €0.30
              Hero lost €10

              teine käsi siis, vastane oli selline LAG vend ja no fakk, ma olin suht kindel, et AK vahib vastu ja tõpranägu reloadib, aga huiatki. turni shove peal mõtlesin korraks KQs/JTs, aga ei suutnud maha panna ja traaaaaaaaa Q7o, FUUUUUUUUu

              Ei mõista mina ikka seda pokkerit kui mängu..
              Preflop raise võiks olla kuskile €2 alla €1.5-1.8
              Flopil samuti kõvasti suuremalt võiks panustada €2.2 kuni pot.

              Turnil ütleb vastane, et tal on parem käsi kui sinul ja sa lähed kaasa.

              Vastane on BTNi peal, sinu jutu järgi LAG, tema range sisaldab rõvedalt rohkem käsi kui ainult AK, KJ, JT mida sa pakkusid. Sa rääkisid ise ennast lõpuks calli peale välja.

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #8
                Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                Per*e jutt jumala õige sul, ei no, ma ei oskagi kommenteerida, ilmselgelt on 8 lauda mu jaoks veel liiga palju, ei näinud, et mingi kala callis veel raise ära ja jah oleks pidanud 1,5 kanti kütma.
                Eks ma üritan kohaneda, võtan algul ikkagi 6 lauda ja siis sujuvalt hakkan proovima, sitt ekraan ka tbh, ei mahu eriti ära.



                Enivei, roll ületas 300€, nimelt 301.64€ ja üks turniir käimas. VIP punktide eest saan lubada omale lähemal ajal kuni 10+0.1€ BI-ga donkamendi.

                Aaa, aitäh, et käed üle vaatasid Salsa ning ma üritan laudadega kohaneda :)

                Comment

                • bi0hazard
                  Vana Tegija
                  • Jul 2010
                  • 1342

                  #9
                  Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                  Turniir hakkas perse minema, sain ässad ja emandad vastas, duubel ja nüüd siis nii, sama vend :D



                  No Limit Holdem Tournament
                  Prima
                  8 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG cedricou (12,810)
                  UTG+1 HappyLove (25,595)
                  MP1 Hero (8,050)
                  MP2 Leivatehas (50,593)
                  CO lmrelvas (9,084)
                  BTN motokratt (8,630)
                  SB skjorholm123 (4,683)
                  BB VatosLocos1987 (14,055)

                  Blinds: 200/400

                  Pre-Flop: (600, 8 players) Hero is MP1 A A
                  cedricou goes all-in 12,810, 1 fold, Hero goes all-in 8,050, 5 folds

                  Flop: 6 A 9 (21,460, 2 players, 2 all-in)

                  Turn: K (21,460, 2 players, 2 all-in)

                  River: 3 (21,460, 2 players, 2 all-in)

                  Final Pot: 21,460
                  cedricou shows
                  K K

                  Hero wins 16,700 (net +8,650)

                  cedricou lost 12,810





                  €0.05/€0.10 No Limit Holdem
                  Prima
                  6 Players
                  Hand Conversion Powered by weaktight.com

                  Stacks:
                  UTG dandikBY (€3.52)
                  UTG+1 kongVelibo (€15.43)
                  CO wew_wew (€10)
                  BTN Hero (€10.57)
                  SB chezter (€23.40)
                  BB ungosu (€15.73)

                  Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BTN 4 4
                  3 folds, Hero raises to €0.40, 1 fold, ungosu calls €0.30

                  Flop: Q 4 7 (€0.75, 2 players)
                  ungosu bets €0.20, Hero raises to €0.70, ungosu calls €0.50

                  Turn: 9 (€2.15, 2 players)
                  ungosu checks, Hero bets €1.80, ungosu calls €1.80

                  River: Q (€5.75, 2 players)
                  ungosu checks, Hero bets €4.10, ungosu calls €4.10

                  Final Pot: €13.95
                  ungosu shows
                  4 Q
                  Hero shows
                  4 4

                  ungosu wins €14.05 (net +€7.15)

                  Hero lost €7




                  Mis valesti?
                  Last edited by bi0hazard; 02.07.10, 02:58.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #10
                    Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                    2/7

                    300/600, 25,4k avg 19,0


                    EDIT:1/7 tõmbasin stäkkliideri looja

                    Comment

                    • Arcticman
                      FPP Pro
                      • Apr 2009
                      • 208

                      #11
                      Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                      mis unibeti nick?

                      Comment

                      • SALSABOY
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 287

                        #12
                        Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                        Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
                        €0.05/€0.10 No Limit Holdem
                        Prima
                        6 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG dandikBY (€3.52)
                        UTG+1 kongVelibo (€15.43)
                        CO wew_wew (€10)
                        BTN Hero (€10.57)
                        SB chezter (€23.40)
                        BB ungosu (€15.73)

                        Pre-Flop: (€0.15, 6 players) Hero is BTN 4 4
                        3 folds, Hero raises to €0.40, 1 fold, ungosu calls €0.30

                        Flop: Q 4 7 (€0.75, 2 players)
                        ungosu bets €0.20, Hero raises to €0.70, ungosu calls €0.50

                        Turn: 9 (€2.15, 2 players)
                        ungosu checks, Hero bets €1.80, ungosu calls €1.80

                        River: Q (€5.75, 2 players)
                        ungosu checks, Hero bets €4.10, ungosu calls €4.10

                        Final Pot: €13.95
                        ungosu shows
                        4 Q
                        Hero shows
                        4 4

                        ungosu wins €14.05 (net +€7.15)

                        Hero lost €7




                        Mis valesti?
                        4bb raise preflop on sul standard ? Ma ise kasutasin 2,5 kuni 3bb preflop. Tugevamate kätega tõstsin natuke rohkem ja nõrgematega 2,5bb, kuna enamus vastaseid ei muuda oma mängu, ega jälgi seda, mida sina teed. Buttonilt stealides 2,5bb on hea, kuna vastane kui foldib, siis ta foldib niikuinii ja sa ei pea edukalt stealima niivõrd palju. Muidugi jälgi vastaseid kes blindidel on.

                        Preflop on nagu ta on. Flopil kindlasti tõstaks rohkem 5-6x vastase panus oleks kena. €1-1.2

                        Turni panus on täiesti normaalne. Riveril emand kukub ei oskaks küll vastast Q4 peale panna täpselt, pigem eeldaks, et see on hea kaart meile. Ma usun, et su liinil pole viga. Bet,Bet, Bet on täiesti mõistlik.

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #13
                          Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                          Mul kerge scared money tunne kui bettidele mõelda
                          Enivei, eilne turniir lõppes 2 kohaga, lõpp olin täiesti carddead ja alustasin HU-d 1:4 seisust, vastane tiris viimased 4 vastast kõik üksi välja ja suht persses seis oli. Mingi 10BBga läks 77 sisse TJ vastas ja turni jaak. 35€ vms kukkus sealt.


                          Roll: 325.41€

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #14
                            Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                            Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
                            4bb raise preflop on sul standard ? Ma ise kasutasin 2,5 kuni 3bb preflop. Tugevamate kätega tõstsin natuke rohkem ja nõrgematega 2,5bb, kuna enamus vastaseid ei muuda oma mängu, ega jälgi seda, mida sina teed. Buttonilt stealides 2,5bb on hea, kuna vastane kui foldib, siis ta foldib niikuinii ja sa ei pea edukalt stealima niivõrd palju. Muidugi jälgi vastaseid kes blindidel on.

                            Preflop on nagu ta on. Flopil kindlasti tõstaks rohkem 5-6x vastase panus oleks kena. €1-1.2

                            Turni panus on täiesti normaalne. Riveril emand kukub ei oskaks küll vastast Q4 peale panna täpselt, pigem eeldaks, et see on hea kaart meile. Ma usun, et su liinil pole viga. Bet,Bet, Bet on täiesti mõistlik.


                            see on täielik bs, et tugevate kätega tõsta rohkem ja nõrgematega vähem. iga vähegi rohkem mõtlev vastane saab kohe aru, mis sa teed. btn stealides võib vähem küll panna. soovitan vähemalt 3bb kasutada, sest nl10s on fat value põhiline.

                            sinu liin täitsa okei ,flopis võib natuke rohkem tõsta.
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • SALSABOY
                              FPP Pro
                              • Jun 2010
                              • 287

                              #15
                              Re: [bi0hazard Unibetis, NL10 6-max action]

                              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                              see on täielik bs, et tugevate kätega tõsta rohkem ja nõrgematega vähem. iga vähegi rohkem mõtlev vastane saab kohe aru, mis sa teed. btn stealides võib vähem küll panna. soovitan vähemalt 3bb kasutada, sest nl10s on fat value põhiline.

                              sinu liin täitsa okei ,flopis võib natuke rohkem tõsta.
                              Päris jama ta ka ei ole, sai ise järgi proovitud, enam mängijaid ei adjusti 10NL selle peale ja sa ei pruugi mängijaid kohatagi enam teist korda. Muidugi igas limiidis leidub regulare, kes panevad selliseid asju tähele. Loomulikult on tähtis, et tugevate kätega soovime me rahad sisse saada. Minu eesmärk ei olnud talle öelda, et igalt posisioonilt nii laseks, vaid jutt oli ju buttonist. Vabandust, et piisavalt selgesti ennast ei väljendanud.

                              Comment

                              Working...