Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #16
    Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

    vaata et suvepäevadel oma riista püksis hoiad

    Comment

    • IamAllin
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 1653

      #17
      Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

      nüüd peab foorumis ka oma tagumenti kaitsma :(

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #18
        Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

        Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
        nüüd peab foorumis ka oma tagumenti kaitsma :(
        Nu soovin uued sõbrad hankida, kui foorumiväliselt ka oma urruauku kaitsma pead. Elu on ikka hukas.

        Comment

        • StripPoker
          Grinder
          • Sep 2009
          • 609

          #19
          Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

          See teema peab mingi level olema :D Ei usu, et sellise jutuga tegelasi päriselt olemas on :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Vot sellepärast mulle paljud peded ei meeldigi, et püütakse oma seksuaalset eripära igal vähegi võimalikul ja võimatul juhul esile tuua. Kuidas puutub su meestearmastus pokkerisse? Kas sul tavaturniiridel ja tavalaudades ikka kõlbab mängida või peaks homodele omaette lauad tegema?
            IRWWWWWWWW

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #21
              Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

              http://forumserver.twoplustwo.com/54...durrrr-810582/

              Comment

              • zyxxx
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 453

                #22
                Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                Ütlesid välja. Kas on nüüd kergem? Mine nüüd ilusti kappi tagasi ja pane uks enda järelt kinni

                Comment

                • KristjanLaas
                  Pokkeritark
                  • Oct 2009
                  • 6450

                  #23
                  Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                  This thread is......AWESOME!
                  Gei teema Eesti meeste seas, palun veel!

                  About Keresekese topic - päris kehvalt leveldatud, aga päris hästi kukkus välja siin kommentaare lugedes:D

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #24
                    Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                    Hahahahahaha

                    Comment

                    • Uniquest
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 615

                      #25
                      Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                      This thread is......AWESOME!
                      Gei teema Eesti meeste seas, palun veel!

                      About Keresekese topic - päris kehvalt leveldatud, aga päris hästi kukkus välja siin kommentaare lugedes:D
                      Too 2p2 topic on ka päris hea. Selgelt näha, kui erinevad inimesed on aktsepteerima seksuaalse orientatsiooni ja soorollide hägunemist/ühtlustumist. See foorum sellega mind üllatanud pole muidugi.

                      Comment

                      • adam_q
                        Vana Tegija
                        • Feb 2009
                        • 1453

                        #26
                        Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                        üks blog on "inward aka geelipede", et sa keresekene pole üksi

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #27
                          Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                          Algselt postitas adam_q Vaata postitust
                          üks blog on "inward aka geelipede", et sa keresekene pole üksi

                          e: Lohh oled v?
                          Last edited by inward; 21.06.10, 13:38.

                          Comment

                          • adam_q
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1453

                            #28
                            Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                            ei ole, ma sellest geelipedest järeldasin. sry kui see midagi muud tähendab

                            Comment

                            • andu_andu
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 4050

                              #29
                              Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #30
                                Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                                LOL @ lolcano

                                Comment

                                Working...