Esiteks. Ma olen homo.
Tegelesin meeste pesu maaletoomisega, aga masu tingimustes, läks firma kahjuks pankrotti. alles oli 500 krooni. Kandsin pokkerisse ja hakkasin elukutseliseks. Jõudsin nl100 ja siin tunne, 1. korda, et päris üksi enam hakkama ei saa. Selleks ka see teema.
Ilmselt Eesti ainus meesteihar pokkeripro ja uhke selle üle :)







Tegelesin meeste pesu maaletoomisega, aga masu tingimustes, läks firma kahjuks pankrotti. alles oli 500 krooni. Kandsin pokkerisse ja hakkasin elukutseliseks. Jõudsin nl100 ja siin tunne, 1. korda, et päris üksi enam hakkama ei saa. Selleks ka see teema.
Ilmselt Eesti ainus meesteihar pokkeripro ja uhke selle üle :)








Comment