Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kereseke
    Räme Fish
    • Apr 2010
    • 12

    #1

    Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

    Esiteks. Ma olen homo.

    Tegelesin meeste pesu maaletoomisega, aga masu tingimustes, läks firma kahjuks pankrotti. alles oli 500 krooni. Kandsin pokkerisse ja hakkasin elukutseliseks. Jõudsin nl100 ja siin tunne, 1. korda, et päris üksi enam hakkama ei saa. Selleks ka see teema.

    Ilmselt Eesti ainus meesteihar pokkeripro ja uhke selle üle :)


  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

    suht mannetu, kui see on ainuke asi, mis sind defineerib

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #3
      Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

      Väga segane jutt, pole eriti pokkeriga seotud.

      Comment

      • Dogers
        Pokkerihai
        • Dec 2008
        • 2500

        #4
        Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

        pole kaugeltki mitte Eesti ainus, contact Ranka & Co.

        Comment

        • ristijeesus
          Klubi Liige
          • Oct 2009
          • 2533

          #5
          Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

          Vot sellepärast mulle paljud peded ei meeldigi, et püütakse oma seksuaalset eripära igal vähegi võimalikul ja võimatul juhul esile tuua. Kuidas puutub su meestearmastus pokkerisse? Kas sul tavaturniiridel ja tavalaudades ikka kõlbab mängida või peaks homodele omaette lauad tegema?

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #6
            Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

            lol teema. lol faktid.

            aga jah, kuna pyhap, siis kaib kah
            arst ma pole, kuid julgen vaita, et meditsiiniline vahelesekkumine v6ib su aru veel paasta.

            ja gl pokkeris!

            Comment

            • nalg
              Õpihimuline Mängur
              • Feb 2010
              • 489

              #7
              Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

              peded pange tatti

              Comment

              • Oliverk
                Moderaator
                • Nov 2008
                • 3016

                #8
                Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                [YOUTUBE]gLlUXlE5ULc[/YOUTUBE]

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                  Pane boyfriendist pilte ikka ka.
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #10
                    Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                    ROFL haha, ei heaaa!

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #11
                      Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                      Björn Borgi importisid?

                      Cool topic bro

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #12
                        Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                        Mis viga, et esimene ennast tutvustav lause on see, et sa oled homoseksuaal? Mingi kompleks? Ole pealegi homo, aga ei ole vaja seda esimese ajsana kuulutada, saad hunniku hatereid endale, muud midagi. Ega Eesti silmaklappidega, hiljuti nõukaajast välja kasvanud ühiskond ei suuda sind aksepteerida ju. Usun, et oled kursis sellega. Ja arvestades, et 6% maamuna elanikkonnnast on omasooiharad, siis vaevalt, et sa oled ainus homoseksuaalne eesti pokkerimämgija.

                        Edu pokkeris :)

                        Comment

                        • mikk2468
                          Vana Tegija
                          • Nov 2009
                          • 1039

                          #13
                          Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                          Loodame, et siia päevikusse tuleb ainult pokkeriteemalist juttu.

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #14
                            Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                            nlsott päris normal, ole coach mulle tulevikus, vastutasuks ma lasen sul end katsuda.

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #15
                              Re: Tere! Mõtlesin, et alustan uue eluga.

                              Algselt postitas Rando Vaata postitust
                              nlsott päris normal, ole coach mulle tulevikus, vastutasuks ma lasen sul end katsuda.
                              Naer


                              Edu igal juhul. Lifetime graphi on ? :)

                              Comment

                              Working...