Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #2131
    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Vaikus enne tormi indeed.
    Ega mul grindist ei tule seal midagi välja, selle olen endale juba selgeks teinud, seega vaja voodi alla veel panna.
    Siiamaani müstika kuidas Priit 100k käsi kuus mängib.

    Ses suhtes, et ma tahaks degenida ikka, grindida võib eestis vaikselt nurgas.
    Kui Phuketil Patongis ööbida ja Macaus kuskil kasiinohotellis, siis vast tõesti mitte. ;D
    Siiski leidub ka paremaid rajoone, kus igapäevakohustustest kinnipidamine nii keerukaks tehtud pole.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #2132
      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Loogiline yep, ise kardan ennast lihtsalt.

      Comment

      • RudiTurbo
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 4167

        #2133
        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        PokerStars Pot-Limit Hold'em, $4.00 BB (3 handed) - PokerStars Converter Tool from http://flopturnriver.com/

        saw flop | saw showdown

        Button ($607.84)
        DixPrii (SB) ($591.85)
        DoomswitcherTurbo (BB) ($403.70)

        Preflop: DoomswitcherTurbo is BB with 8, A
        1 fold, DixPrii raises to $12, DoomswitcherTurbo raises to $34.18, DixPrii calls $22.18

        Flop: ($68.36) 3, 3, 7 (2 players)
        DixPrii checks, DoomswitcherTurbo bets $38.77, DixPrii calls $38.77

        Turn: ($145.90) K (2 players)
        DixPrii checks, DoomswitcherTurbo bets $83.75, DixPrii calls $83.75

        River: ($313.40) 10 (2 players)
        DixPrii checks, DoomswitcherTurbo bets $247 (All-In), DixPrii calls $247

        Total pot: $807.40 | Rake: $1.50

        Results below:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #2134
          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #2135
            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #2136
              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2137
                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                ehhee olin ka selle käe tunnistajaks

                Comment

                • RudiTurbo
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 4167

                  #2138
                  Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  True story !

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #2139
                    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Nice, kaua oled?
                    Tiim Türi tuleb ka 19 november bangkoki ja roughly kuu aega.
                    Last edited by qbj0hn; 31.10.13, 14:36.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #2140
                      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      3 weeks, mõtsin ka sinna Chiang Mai kanti chillima minna, Enne tagasilendu võix mõned ööd Bangkokis chillida küll

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #2141
                        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Priit pidi siis BKK tulema kui me jõuame.
                        Aga ehk trehvab.

                        Edit: Viitsi kirjutada, oma vits.
                        Last edited by qbj0hn; 31.10.13, 18:36.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #2142
                          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Eks ma hiljem räägin

                          Comment

                          • Kakahirmutis
                            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                            • Oct 2010
                            • 7079

                            #2143
                            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Dat bear.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #2144
                              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Tavai, lets ***ing do THIS!

                              UPDATE!

                              OKTOOBER

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #2145
                                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Zoom200 = AGA mindset ei kannata selliseid swinge



                                Seega pöördusin tagasi normal 200NL juurde



                                Ja kokkuvõtteks



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Mindset IRL & Pokkeriga põhjustasid väga halva volüümiga kuu



                                Nende update asjadega üritan end uuesti boostida ja hoida päevikud/blogid ikka elusana.

                                Järgmises postituses üritan kirjutada natuke pikemalt elust ja lisada pilte. Peaaaaaace!

                                Comment

                                Working...