Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Owner85
    Klubi Liige
    • Aug 2009
    • 2146

    #2116
    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #2117
      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Ma mainisin, et Ko Samuil/ Chaweng piirkonnas oli 99% tüdrukutest S_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Z

      Comment

      • estdonk
        Õpihimuline Mängur
        • Sep 2011
        • 450

        #2118
        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Kus kandis nüüd liigud siis?
        Ilmad on normaalsed praegu? Nädala pärast ise Malaisiasse ja vaja korralikku ilma.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #2119
          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Chiang mais, mõned kuud siin ja siis vaatam mis saab. Detsembris väike puhkus ka (lõunasse)

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #2120
            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
            meh,
            tits or gtfo
            tohoh

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #2121
              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              mitu faili ladyboydega on trehvand?

              Comment

              • Pyha Karu
                Grinder
                • May 2010
                • 565

                #2122
                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                pokkerit ei biidi aga rl biidin, fun

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                Kas see on mingi advanced flirtimine naisele öelda et sa tahad talle sisse lasta täna ja loodad tema rasestumisele?
                Last edited by Pyha Karu; 23.10.13, 15:37.

                Comment

                • estdonk
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2011
                  • 450

                  #2123
                  Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Kas Hui on su hüüdnimi seal Tais?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #2124
                    Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                    Kas see on mingi advanced flirtimine naisele öelda et sa tahad talle sisse lasta täna ja loodad tema rasestumisele?
                    Ei. Enamus naistest ei saa sittagi aru nkn mis neile kirjutad.
                    Algselt postitas estdonk Vaata postitust
                    Kas Hui on su hüüdnimi seal Tais?
                    Ei :D

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #2125
                      Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      mitu faili ladyboydega on trehvand?
                      ootame vastust!!!!

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #2126
                        Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Ma ei saa aru sellest küsimusest.

                        0? Ei ole mingit kokkupuudet ladyboydega olnud. Paar x olnud, et tullakse ja küsitakse "Hey sweety, lets go to my room, 500 baht"

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #2127
                          Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Kahju, et kube enam Tais pole. Priidix ei pinguta üldse, et keskmist Pokkeripro foorumi kasutajat rahuldada.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #2128
                            Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Ha, või ma ei avalikust sellist infi.

                            Johnny võiks tagasi tulla jz.

                            Comment

                            • donkament
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1945

                              #2129
                              Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              qbjohn vaikselt rolli kokku grindimas - vaikus on enne tormi

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #2130
                                Re: [200-400NL FR/Zoom6m] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Vaikus enne tormi indeed.
                                Ega mul grindist ei tule seal midagi välja, selle olen endale juba selgeks teinud, seega vaja voodi alla veel panna.
                                Siiamaani müstika kuidas Priit 100k käsi kuus mängib.

                                Ses suhtes, et ma tahaks degenida ikka, grindida võib eestis vaikselt nurgas.
                                Last edited by qbj0hn; 24.10.13, 16:25.

                                Comment

                                Working...