Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ghost0
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1335

    #1981
    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

    SICK

    Palju wr ja m2ngid zoomi ka?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1982
      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Vahel olen donkamas käinud.



      Ei ole rahuldav siin foorumis , aga 6bb/100

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #1983
        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1984
          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Tubli töö Priit :)

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1985
            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

            See viiekohaline kuu annab kindlasti lisa motti edasi pürgimiseks :)

            Väga tubli !

            EDU !!!

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1986
              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #1987
                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                l0l, miskipärast jäi selline tunne nagu sul terve kuu epic downer. nice bluff.

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1988
                  Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  l0l, miskipärast jäi selline tunne nagu sul terve kuu epic downer. nice bluff.
                  Mul jäi sama mulje enne graphi nägemist

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #1989
                    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    OT: 309 h peaks midstakesis olema tundide rekord, parandage, kui eksin. Või on keegi rohkem pelanud ? Respect!

                    Comment

                    • redskruf
                      Jube Noob
                      • Nov 2010
                      • 168

                      #1990
                      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Vaikselt võis ennustada seda oled taas kõrgemal. Päk in bisnis! gg

                      Comment

                      • harryahven
                        Pokkerihai
                        • Dec 2009
                        • 1964

                        #1991
                        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        sicko!!

                        Comment

                        • Kotkas1000
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 2305

                          #1992
                          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Superb!!!

                          Comment

                          • $Lauri$
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 479

                            #1993
                            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Wow, päris kõvasti tunde. Kaua magad keskmiselt? Tervisele ei hakka?

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #1994
                              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              wp!

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1995
                                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                7h keskmiselt. Tervislikut süüa siis kõik ok. Jalutamas käisin ka :D Roomet siia tuleb siis saab korraliku jõuka režimi paika.

                                Hetkel Phuketis, kohe varsti väljub lend Kuala Lumpurisse. Suht põnevil! Panen hiljem pilte kui võimalik.

                                cu

                                Comment

                                Working...