Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1936
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Mis limiitidelt enamus ?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1937
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Smallstakes and under, enamus.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1938
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        mitu naist tellite?

        Comment

        • Kakahirmutis
          🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
          • Oct 2010
          • 7079

          #1939
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          mitu naist tellite?
          15x3=45

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1940
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Oh god..

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Jäämees
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1182

              #1941
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust

              Tundub, et kõik läheb kenasti. Peab olema lihtsalt tahtmist ; )


              cu
              Ja kopaga thread savereid!

              Jätkuvalt GL ja disciprine'i
              Last edited by Jäämees; 11.08.13, 21:51.

              Comment

              • atsetoon
                Joomas õlut Atsetooniga
                • May 2009
                • 1105

                #1942
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Oh god..

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                palun ütle, et sa ise tegid selle pildi

                Comment

                • rasmer
                  Vana Tegija
                  • Oct 2009
                  • 1306

                  #1943
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Tüüp vasakul on küll gei.

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #1944
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    first world problem

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1945
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      palun ütle, et sa ise tegid selle pildi
                      I wish.
                      Last edited by Priidix; 12.08.13, 01:02. Põhjus: vale quote läks ennem, lol :D

                      Comment

                      • raudtee(EST)
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 288

                        #1946
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        audiobooke kuulanud
                        Pokkeriga seotud? Kui midagi kasulikku olnud, siis ootaks soovitusi.

                        Comment

                        • bluelite
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1190

                          #1947
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas raudtee(EST) Vaata postitust
                          Pokkeriga seotud? Kui midagi kasulikku olnud, siis ootaks soovitusi.
                          Mõtlesin sama, kusjuures. Ootaks ka soovitusi. TY

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1948
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Ei ole pokkeriga seotud. Rohkem IRL seotud teemad :)

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #1949
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Cambodia trip tehtud? Cliffs?!

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1950
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Ei ole :(, järgmine kuu peaks päevikusse rohkem lugusi tulema.

                                Comment

                                Working...