Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]
Probably jätan trenni täna vahele, vaja režiim korda saada.
Millalgi võiks teha ka blogi update reisist, käsi panna päevikusse ja lisaks mõne threadsaveri.
Probably jätan trenni täna vahele, vaja režiim korda saada.
Millalgi võiks teha ka blogi update reisist, käsi panna päevikusse ja lisaks mõne threadsaveri.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





J
9
T
Comment