Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]
Ma suutsin täna peaaegu samasuguse graafiku tekitada, aga mu tuli kahe küüruga kaamel. Käisin 7bi peal ära, siis kukkusin 5bi alla,tõmbasin 7 peale tagasi ja lõpetasin sümboolse plussiga. 3bi panin ise teadlikult magama. Fuck me.
Ma suutsin täna peaaegu samasuguse graafiku tekitada, aga mu tuli kahe küüruga kaamel. Käisin 7bi peal ära, siis kukkusin 5bi alla,tõmbasin 7 peale tagasi ja lõpetasin sümboolse plussiga. 3bi panin ise teadlikult magama. Fuck me.
. 

T
Comment