Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1471
    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Jaanuarrr 2013



    Graafik:



    Tunnid: 191.08

    VPPs/Stellarid:
    36267x 3,5 = 126934,5 fppd = 2030,952$ + 400$(stelllarid)
    ______________________________________

    Overall: 1899,40$

    Siiani kõige raskem kuu mu elus. Üritasin võimalikult palju mängida, et halvast jooksust vabaneda. Viimased 2 nädalat olidki sellised, et 1k$ up - 1k$ down.

    Arvestades, et ma olen puhkusel või nu... üritan siin rahulikumalt võtta siis 191.08 hours on ikka päris hea tulemus, lisaks veel 120k kätt.
    Last edited by Priidix; 01.02.13, 07:24.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1472
      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Unustasin threadsaverid ära sp komme polegi

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #1473
        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        2>>>4>>>>>>1>3 ainec

        Comment

        • Matu
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 284

          #1474
          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          arvata oli :D
          gg, järgmine kuu läheb siis ehk paremini

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #1475
            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            teine on jah <3, gl veebruaris Priidriks!

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #1476
              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Ei biidi IMO :/

              No worries tegelt, tuleb kõigil ette selliseid aega ja kuu ikkagist rohelises ju, GL :)

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1477
                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Tuli ka yellow fever peale :D?

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #1478
                  Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  peaksid vähem fiššidega chattima, siis keskenduksid rohkem mängule :)

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1479
                    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                    Tuli ka yellow fever peale :D?
                    jh :D natukene
                    Algselt postitas donkament Vaata postitust
                    peaksid vähem fiššidega chattima, siis keskenduksid rohkem mängule :)
                    Nüüd ma siis tean kes SA oled! booom, vaata ennast .D
                    Last edited by Priidix; 01.02.13, 11:07. Põhjus: :)

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #1480
                      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      jh :D natukene


                      Nüüd ma siis tean kes SA oled! booom, vaata ennast .D

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #1481
                        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Savioja?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #1482
                          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                          Savioja?

                          Comment

                          • Majandaja
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 2133

                            #1483
                            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                            Savioja?
                            hahahahahah Maas kõveras

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1484
                              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • donkament
                                Pokkerihai
                                • Apr 2009
                                • 1945

                                #1485
                                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                ma ei saa midagi aru :(

                                Comment

                                Working...