Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • viki
    Grinder
    • Apr 2010
    • 893

    #1411
    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Edu!

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #1412
      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Red bulli läheb ikka kamulaga :)

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1413
        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Edu Priidix !

        Tooliga on nii, et ei tohigi liialt mugav olla :)

        Comment

        • Cypher0
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 1512

          #1414
          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Kena trippi härrale, ära siis pahandusi tee!:)

          Ja grindimiseks soovitan midagi sellist praeguse tooli asemel, tundub mugavam:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Ints
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1216

            #1415
            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            ei saa aru hästi, läksidki sinna grindima ja ringi vaatama lihtsalt üksi ?

            Comment

            • qbj0hn
              Auk on auk. FAKT!
              • Nov 2008
              • 7091

              #1416
              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Redbull jäi laua peal kohe silma :D, üks aasta lubadus rikutud :D
              gl mate

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1417
                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Tyty!

                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                ei saa aru hästi, läksidki sinna grindima ja ringi vaatama lihtsalt üksi ?
                Nope, sõbrannaga. Ta on hommikul kella 09.00-18.00 tööl (praktikal) ja see aeg saan mina grindida ja üksi teha mis iganes.

                Oh and, setup update:

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #1418
                  Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  mm, burrito
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #1419
                    Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Oh and, setup update:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    fyp

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #1420
                      Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Molu oli nii hea hinnaga, et lihtsalt ostsid ja pärast jätad sinna? Mis kell on?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1421
                        Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        2+2 easy prst maha ju lükkata, seal küll grindereid

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1422
                          Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Ma ei teagi kas jätan, päris ok DELL 23" 1920x1080 monitor. Arvatavasti saab kuidagi eestisse ikka saata. Kell on 20.55.

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1423
                            Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            http://forumserver.twoplustwo.com/54...t-case-333159/

                            Sebi siuke case omale :D :D

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #1424
                              Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              ole ettevaatlik singapuris homegame külastamistega, politsei pidevalt puistab neid.

                              must to on singapuri lõbustuspark ja transformerite atraktsioon, väga eht 3D atraktsioon, olen palju käinud lõbustusparkides kuid see on on seni üks huvitavamaid olnud ja ma ei ole transformerite fän. käi ära.

                              Comment

                              • q_q
                                dibs esimesele naisele, kes siia satub
                                • Jan 2011
                                • 6303

                                #1425
                                Re: [100NL+] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                miks sul selline pilt wallpaperiks? ma ei saa aru

                                kas sa petad getterit v

                                Comment

                                Working...