Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes
Ma pole vist mingi aasta aega nii mälus olnud, kui eile. Cashilauda tegin vist 50€ buyini, mille tõmbasin kohe duublisse- kuidas? sellest pole õrna aimugi. Pilt tuli ette alles siis, kui chipse kokku kühveldasin ja peale esimest kätt (?) hit and runnisin :D
Ma pole vist mingi aasta aega nii mälus olnud, kui eile. Cashilauda tegin vist 50€ buyini, mille tõmbasin kohe duublisse- kuidas? sellest pole õrna aimugi. Pilt tuli ette alles siis, kui chipse kokku kühveldasin ja peale esimest kätt (?) hit and runnisin :D
TC
8
6
8






, vähemalt läksid chipid õigele inimesele.

Comment