Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1276
    Re: [NL100-200 FR] From micro to midstakes

    Aitäh kõigile!

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1277
      Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

      Poker Stars $2/$4 Pot Limit Hold'em - 3 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BTN: $275.35
      Hero (SB): $561.70
      BB: $134.65

      Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with K K
      BTN calls $4, Hero raises to $16, BB raises to $52, BTN calls $48, Hero raises to $208, BB calls $82.65 all in, BTN calls $156

      Flop: ($550.65) 9 9 Q (3 players - 1 is all in)
      Hero bets $353.70 all in, BTN calls $67.35 all in

      Turn: ($685.35) J (3 players - 3 are all in)

      River: ($685.35) 4 (3 players - 3 are all in)

      Final Pot: $685.35
      BTN shows 5 7 (a flush, Queen high)
      Hero shows K K (two pair, Kings and Nines)
      BB mucks J A
      BTN wins $281.40
      BTN wins $402.45
      (Rake: $1.50)

      Last edited by Priidix; 17.11.12, 04:24. Põhjus: std, a klipp on ea!

      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #1278
        Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

        Hiromant teab millal hittib.

        Hea klipp btw :D

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1279
          Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

          mis ma ütlesin sulle, KAO TRENNI !!!!!! :D

          Comment

          • Pumper
            Klubi Liige
            • Mar 2009
            • 2359

            #1280
            Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

            EE, läksid nagu koju veel mängima?

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1281
              Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              mis ma ütlesin sulle, KAO TRENNI !!!!!! :D
              Will do!
              Algselt postitas Pumper Vaata postitust
              EE, läksid nagu koju veel mängima?
              ei

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1282
                Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                .
                Sa kasinni tripist rääkida ei taha natuke? Cliffs? Mul lõpus käis mingi skip, mäletan seda et kaotasin... .. et nagu mis juhtus :D

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #1283
                  Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                  Viimane holdemi käsi läks sul sisse vs mingi noor nit 9d4d 422dKd turnist vs 88, said tala ja viimane omaha käsi läks 338x vs Q8xx Qs8s3 boardil ja said selle ka tala.

                  Comment

                  • Pumper
                    Klubi Liige
                    • Mar 2009
                    • 2359

                    #1284
                    Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Sa kasinni tripist rääkida ei taha natuke? Cliffs? Mul lõpus käis mingi skip, mäletan seda et kaotasin... .. et nagu mis juhtus :D
                    Kuidas kasinni sain ei tea, a suht solid seis oli, purupurjus polnud. Suur käsi oli algul sinu ja ühe Sormi sõbra vastu, kui tema avas utg suurelt 16 vist???, ma callisin AA-ga SB v button???, ning sa BB pealt shovesid (stacke ei mäleta, mul 200 vist oli), sormi sõber callis ja ma callisin ja ilus tripple lendas:)

                    Siis järgnes sarnane käsi nagu sa siia postitasid, kus omahas 3betitud potis vist??? flopil sain top paari ja sormi sõber läks kuidagi all ini:) ja tundus selline drawde peal olev ja callisin ja sai turni masti, ka mingi 400 eurine pot vist. Ja siis tiltasin paardunud boardil paariga oma raha tripsi vastu ja tõmbasin minema:D ei kannata vist purjuspeaga eriti. Ja sorm käis lauas sõbralt raha lunimas ja ytles et mina olen fish (mida ma kindlasti tol hetkel ka olin ja see oli taotluslik).

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1285
                      Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                      Tänud postituse eest! Kahju et bustisid, vähemalt oli lõbus. btw ma shovesin Qd3d

                      Comment

                      • vonkartoffel
                        Pokkerihai
                        • May 2009
                        • 1658

                        #1286
                        Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                        J8 oli sul too käsi kui pumperil AA. Qd3d oli hmm, selle kohaliku KK vastu kui pumper 40 potti kinkis. Mul mälu ikka siuke kuld.

                        Comment

                        • Pumper
                          Klubi Liige
                          • Mar 2009
                          • 2359

                          #1287
                          Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                          Hmm, kas keegi veel oli lauas, ma mäletan et 3 kesi mängisime??

                          Comment

                          • vonkartoffel
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1658

                            #1288
                            Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                            Laud oli täis, 8handed.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1289
                              Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                              oi blää:D

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1290
                                Re: [NL100-400 FR] From micro to midstakes

                                looooooooool :D:D

                                Comment

                                Working...