Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #886
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Algselt postitas veeretas Vaata postitust
    Hakkas ennast ka huvitama see mate teema ja google andis edasimüüjaks Gurmans Eesti OÜ http://www.gurmans.ee/shop/category/sortiment-61 ja pood asub lasnamäe centrumis. Plaanis hommikul läbi käia aga kas nende pakutud valik tundub asjalik?
    special cupi/kõrre peaksid ka ostma ja loe kindlalt kuidas juuakse seda.

    Nagu tavalist teed ei ole väga mõtet teha.

    Comment

    • mait47
      Jube Noob
      • Jul 2011
      • 192

      #887
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]



      Leidsin just selle lehekülje. Seal pikalt valmistamisest jms.

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #888
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
        Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :)
        Tavai Priidix tule trenni, oskused kuskil jalanurgas olemas ja meiega vähemalt hakkad liigutama, mitte et "lähen 20m kõrval asuvasse jõusaali kohe". Ja ega jalgpall kohe su massi vähenda, lihased ka arenevad ja massi tuleb juurde, kõike tuleb lihtsalt õieti teha. Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S

        Comment

        • BentleyMulsanne
          Bännitud
          • May 2012
          • 499

          #889
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Peaks tavatoitumise üle vaatama, sealt annab pigistada ÜHTLASEMA, KÕRGEMA(pikaltkestva) energia taseme. Ehk laod oma kogutoitumise siia üles?

          Comment

          • teerajaja
            Grinder
            • Feb 2009
            • 815

            #890
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
            Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S

            Saab ikka, kui toitumisele ka suuremat rõhku panna.
            Ise olen aastate läbi kõikunud üsna palju kaalu osas ja üsnagi palju aru saama hakanud kuidas miski toimib. Hetkel olen ise kusagil 83kg aga olen kaalunud ka 98kg.

            Selle mate osas polegi varem kuulnud sellest teest. Pigem tarbinud lihtsalt rohelist + sidruni lõiguga.

            Comment

            • Potsataja
              õilishing
              • Oct 2008
              • 5270

              #891
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Mees, ära jama tõesti. Huvitav, palju sul nö stabiilses olekus ilma energiajooki tarbimata vererõhk ja pulss on ?
              210/140 korral võib ennast veel päris normaalselt tunda, üle selle kisub oksendama jne.

              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
              Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :) Praegused plaanid on natuke teised, tahaks natuke laiemaks saada :S, atm 190pikk ja 73kg.. Sõjaväes olin 84kg

              Thanks for teh tips, Mait! Uurin ja ostan.
              Ma olin minimaalselt 183/73 ja täielik kondikubu, katsusin konte ja mõtlesin, et WTF? Peale põhikooli olin 86kg ja mõned kilod olid ehk ülearu.

              E: Igaks juhuks mainin, et ära jama energiajookide ja muude võimalike vererõhku tõsta võivate tegevustega. Hind on kordi suurem, kui sa maksta jõuad ja seda isegi tühiste ilma võimekust tõstvate jookideta megasesside puhul. Erand kinnitab reeglit aga oled sa ikka kindel, et sina see erand oled?
              Last edited by Potsataja; 08.08.12, 18:19.

              Comment

              • BentleyMulsanne
                Bännitud
                • May 2012
                • 499

                #892
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.

                @Priidix Kui soovi on võin nõu anda toitumisosas, et kvaliteetmassi peale tõmmata.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #893
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                  Peaks tavatoitumise üle vaatama, sealt annab pigistada ÜHTLASEMA, KÕRGEMA(pikaltkestva) energia taseme. Ehk laod oma kogutoitumise siia üles?
                  Ütlen ausalt, mul on see totally fu***d up

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #894
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                    Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.
                    Ma ise energiajooke ei joo, aga saan ma sinu jutust aru, et see on põhimõtteliselt sama nagu iga päev MDMA'd tarvitada?

                    Comment

                    • alaska
                      forever
                      • Oct 2008
                      • 6599

                      #895
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Algselt postitas BentleyMulsanne Vaata postitust
                      Ergutite ja ka kõikide kiiresti imenduvate süsivesikute häda on see, et hetkeks tõmbab "mootori" käima ja pärast toimub nii suurja järsk energiataseme langus, et tõmbab lausa oimetuks, st aeglased süsivesikud peavad katma enamuse energiavajadusest, et olla erk terve päev.

                      @Priidix Kui soovi on võin nõu anda toitumisosas, et kvaliteetmassi peale tõmmata.
                      Millised need aeglased süsivesikud siis on, mis terve päeva ergana hoiavad?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #896
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Ütlen ausalt, mul on see totally fu***d up
                        Mnjah, endal 2011 oli samamoodi kui mingi 250h kuus sisse lükkasin koguaeg. Vahel ei söönud kaks päeva absoluutselt mitte midagi, ainult kohvi ja suitsu. Kui õhtul korraks burksiputkase jõudis oli kõva küll.
                        Ärgates esimene asi kohvi ja suits ette ja insta grindima.
                        Need energiajoogid quiti küll ära srsly, see viimne sitt ikka. Lase ühel pudelil vanaks minna ja siis pane korraga paaki, ketid ööläbi, aga vähemalt ei taha enam näha ka seda. Vähemalt mul oli nii. 6a tgsi ühte MMORPGd mängides paugutasin ka ulme kogustes energiajooke sisse, 1x sita otsa sattusin siis enam ei tahtnud.
                        Atm red bulli lõhna tunnen siis tuleb insta okserefleks. Sellele aitas ka see kaasa kui kunagi mingil techno peol saku suurhallis sai viina redbulliga tarbitud kuni kettisin pool tundi nonstop.
                        Usas sugulane lasi mingi 15 mindiga neli redbulli koksi sisse kuskil klubis, tra ma mõtlesin, et panen seal samas ketti selle jama vaatamisest.

                        Üldse ma mõtlen kas vanasti suri ka inimesi igasugu haigustesse nii palju kui tänapäeval? Siukest keemiat topitakse ikka sisse igale poole, et anna abi lihtsalt. Isegi leiva tegemisel valmis viljale lastakse pestitsiide peale, et see suuremaks läheks. Käisin nvs linnas ja sai targemate inimestega sellel teemal kella viieni hommikul arutatud.
                        Enamus inimestel on muidugi sügavalt savi sellest ja hui mingi random mart mingit 2x kallimat öko toitu ostab kus pole mürke kasutatud. Ise kaasaarvatud obv, paneb mõtlema see jama lihtsalt.
                        Last edited by qbj0hn; 08.08.12, 19:02.

                        Comment

                        • BentleyMulsanne
                          Bännitud
                          • May 2012
                          • 499

                          #897
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Millised need aeglased süsivesikud siis on, mis terve päeva ergana hoiavad?
                          Glükeemiline indeks näitajaks."aeglased" Disahhariidid / polüsahhariidid - laktoos, maltoos / –tselluloos, tärklis, glükogeen, pektiin.

                          N: Leivad, pudrud, mais aeglaste süsivesikute allikaks. Saiad, mahlad seevastu tõmbavad kiirelt oimetuks. Pruuni riisi eelis valge riisi ees on kiudainete kest, mis aeglustab glükoosiks lõhustumist, ja seetõttu on ka energiatase ühtlasem ja mitmeteks tundideks.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #898
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                            Mina tahan ntx massi alla saada, aga jalgpalliga seda eriti ei saa:S
                            Varem seletanud, siis jalgpall on üks ideaalsemaid. Asi ikka toitumises kinni.

                            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                            210/140 korral võib ennast veel päris normaalselt tunda, üle selle kisub oksendama jne.
                            Selle lähedal olev, siis peaksid küll kõik häirekellad töötama juba. Kuigi ma ei usu, et nii kõrge on. Muideks Priidix apteegis saab käia mõne sendi eest mõõtmas, mine käi ära . Mind juba täitsa huvitab, kuidas selline energiajookide tarbimine mõjutab vererõhku ja pulssi + äkki avab su silmad lõpuks. Endal näiteks on mul umbes 125/76 ja pulss 52, kui viimati mõõtsin.

                            Comment

                            • BentleyMulsanne
                              Bännitud
                              • May 2012
                              • 499

                              #899
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                              Ma ise energiajooke ei joo, aga saan ma sinu jutust aru, et see on põhimõtteliselt sama nagu iga päev MDMA'd tarvitada?
                              Kofeiin, tauriin ja lisaained on siiski kökimöki MDMA kõrval. Lihtsalt pidev suurte koguste tarvitamine tekitab tervisehäireid.
                              Pikkade pokkerisesside tegijale on oluline stabiilne ergas olek, mida saavutab siiski teisiti, effektiivsemalt ja ilma organismi kurnamata.

                              Comment

                              • massacre84
                                Räme Fish
                                • Jun 2012
                                • 22

                                #900
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                Mis me küll teeks ilma BentleyMulsanneta?Tundub,et tegemist on täieliku unicorniga!!Mees kes crushib microstake like its nothing VÄhemalt 20bi päevas,olles samal ajal eesti ainuke highroller,mees kes tabas ära pokerstarsi algoritmi,on eesti meister sports bettingus ja ohh imet nüüd veel ka toitumisspetsialist!!Kui edaspidi tuleb veel välja,et kandideerid järgmistel parlamendivalimistel siis minu hääl sulle on garanteeritud!!Well played!!

                                Comment

                                Working...