Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • BuildUp
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2547

    #871
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Kohvi on pask.

    Comment

    • IsandJoberst
      Õpihimuline Mängur
      • Dec 2008
      • 326

      #872
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
      Kohvi on pask.
      Pask on sul püksis

      Comment

      • q_q
        dibs esimesele naisele, kes siia satub
        • Jan 2011
        • 6303

        #873
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        green tea aitab jh

        Comment

        • Viiidrik
          Jube Noob
          • Dec 2009
          • 128

          #874
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Kohvi on hea aga ajab kusele liiga palju sessi ajal :D

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #875
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            Green tea.

            Gunpowder green

            Vahepeal oli mul ka Flying Dragon.

            Väga hää lihtsalt sellega juhtub mingi hetk samamoodi, et gigasessid 10-20h mööduvad 10+ tassiga.

            Comment

            • mait47
              Jube Noob
              • Jul 2011
              • 192

              #876
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Kui teedest jutt siis pigem mate. Ergutab oluliselt rohkem kui nn roheline tee. 'Laks' on küll natukene teistsugune kui kohvil aga tunda on väga hästi.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #877
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                Kui teedest jutt siis pigem mate. Ergutab oluliselt rohkem kui nn roheline tee. 'Laks' on küll natukene teistsugune kui kohvil aga tunda on väga hästi.
                kinnitatud.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #878
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Esimest korda kuulen Kus kohast seda saaaks?

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #879
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                    Kohvi on pask.
                    Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                    Kui teedest jutt siis pigem mate. Ergutab oluliselt rohkem kui nn roheline tee. 'Laks' on küll natukene teistsugune kui kohvil aga tunda on väga hästi.
                    2x word

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #880
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Jep, +1, paljud kohvisõltlased peavad paarikümne aasta pärast 2-3 kannu kohvi päevas alla kallama, et oleks "norm" oleks.. Selles mates on ergutiks kofeiin? Sest rohelises tees on toimeaineks igatahes kofeiin, mustas tees on seda veel enamgi.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #881
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Mees, ära jama tõesti. Huvitav, palju sul nö stabiilses olekus ilma energiajooki tarbimata vererõhk ja pulss on ?

                        Proovi neid teid jne jah, kuigi ma ise joon lihtsalt vett (muidugi ei tee ma ka 10h sesse, kuid siiski). Jalgpalli pole kunagi mänginud või huvi olnud ? Tule pokkeriprode trenni või lihtsalt ürita spordiga tegelema hakkata, küll siis ka tervislikumat elulaadi harrastama hakkad.
                        Last edited by inward; 07.08.12, 22:06.

                        Comment

                        • mait47
                          Jube Noob
                          • Jul 2011
                          • 192

                          #882
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          No matet üldiselt ülejäänud teede juurest ei leia. Osades selverites jms on kohad kus saad kohvi ubadest jahvatada ja siis seal mingid vähe hinnalisemad teed ka eraldi kotikestes. Sealt olen korra leidnud ühe apelsinikoortega mate mis oli väga ok.
                          Selverist leidnud korra ka sellise paki(maakeelsete kirjadega)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Maksis väga vähe ja niipea otsa ei lõppe.

                          Wiki ütleb mate kohta et toimeaineks on pmst ikka kofeiin aga toime on teistsugune tänu muudele ainetele mida mate veel sisaldab.

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #883
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Mulle tuleb 2x aastas otse Argentinast minu matevaru:)

                            Poes pole kuskil näinud õiget, pole otsinud ka tho.

                            Pakun, et kui kuskil on siis maybe kuskil universal universumis vms?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #884
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Jalgpalli mängisin nooruses, ja nii 5-6aastat :) Praegused plaanid on natuke teised, tahaks natuke laiemaks saada :S, atm 190pikk ja 73kg.. Sõjaväes olin 84kg

                              Thanks for teh tips, Mait! Uurin ja ostan.

                              Comment

                              • veeretas
                                • Apr 2010
                                • 412

                                #885
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Mulle tuleb 2x aastas otse Argentinast minu matevaru:)

                                Poes pole kuskil näinud õiget, pole otsinud ka tho.

                                Pakun, et kui kuskil on siis maybe kuskil universal universumis vms?
                                Hakkas ennast ka huvitama see mate teema ja google andis edasimüüjaks Gurmans Eesti OÜ http://www.gurmans.ee/shop/category/sortiment-61 ja pood asub lasnamäe centrumis. Plaanis hommikul läbi käia aga kas nende pakutud valik tundub asjalik?

                                Comment

                                Working...