Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #856
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    Täna tundusid lauad eriti fishised ka, tuli ka peaegu rekordpäev, käsi natuke vähe lihtsalt. Lõpuks oli ühes NL200 lauas ka 1000$ stack ja läxin 560$ stackiga fishi kõrvalt minema. Tänaseks aitab küll :D

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #857
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      Yeah, lauad olid tõesti väääga head! Tänaseks aitab ja, 16hour- sess seljataga.

      August 66h kokku.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #858
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Ja ma just mõtlesin, et ei viitsi täna tõusta. Fuck me. Btw, sick loom oled, priidix.

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #859
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          45k kätt juba see kuu . Ma veel kuidagi saan aru 16h mängida pokkerit päevas (okei väga ei saa), aga veel võitvat pokkerit. Ulme vend.

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #860
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            Wow. Keep up the good work!

            ps, inward - ca 10h päevas on siiski.

            Comment

            • KristjanRawk
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 1133

              #861
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              kena töö, kütan ka kohe motboosti saanuna 10h täna

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #862
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Wow. Keep up the good work!

                ps, inward - ca 10h päevas on siiski.
                Eelmise päeva sess oli 16h ju. 10h on keskmine kuus, mis on ka muidugi märkimisväärne.

                e: Priidix, kas ikka tarbid ülemääraseid koguseid energiajooke päevas ?
                Last edited by inward; 07.08.12, 12:06.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #863
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Päeval joon vett :) Õhtul/öösel/nii 4-6 pudelit energiajooki

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #864
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    pole mõtet nussida nii mees

                    Comment

                    • Kotkas1000
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 2305

                      #865
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                      pole mõtet nussida nii mees
                      +1, sai siin ise ka vahe peal mõned purgid öiseks mängimiseks ostetud ja no kui millaski peale ärkamist on selline tunne nagu oleks tarbinud keelatud aineid, siis ei ole asi ikka õige.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #866
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Ohh well, teil on õigus ja! Aga nagu tõsiselt ma ei suuda quitida seda lihtsalt, need kes mind irl rohkem teavad, teavad seda keissi ..

                        Ütlesin endale, et hakkan augusti algusest käima jõusaalis, jõusaal on 20m korterist....obv pole jõudnud. Kui läheks, siis arvatavasti üritaks quitida ka energijajoogi joomise!

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #867
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Võib aidata, kui leiad mõne muu tervisliku meelepärase joogi omale ja jood hoopis seda energiajoogi asemel, kui Red Bulli isu tuleb.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #868
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            roheline tee ftw priidix!

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #869
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              roheline tee ftw priidix!
                              Roheline tee ergutab? Visake veel siia mingeid energiat tekitavaid tooteid, mis ei kvalifitseeru mingite redbullide ja asjade alla.

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #870
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                äääää,.....kohvi??

                                Comment

                                Working...