Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #706
    Re: Eating noodles until midstakes [NL50-100FR]

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    [YOUTUBE]jicl65_5Ak8[/YOUTUBE] !!!
    see on lihtsalt maailma parim lugu maailmas! maailm maa.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #707
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      Justament on nuts.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #708
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Update time!! (inb4 jaanipäev)

        Alustaks kohe siis piltidega. See kuu..

        vpps:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        minutid

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Varsti Elasse jaanipäeva tähistama, seega täna enam ei grindi (vb väike sesh before I go). Järgmine nädal plaanis lasnamäelt ära kolida, kuskile kesklinna, kus oleks mugav nii trennis kui ka kasinnis käia.

        Kui uues kohas sees, siis lisan ka mõned pildid (inc. setup).

        $0.50/$1 No Limit Hold'em - 6 players

        MP: $34.84
        CO: $89.19
        BTN: $103.73
        Hero (SB): $100.00
        BB: $203.17
        UTG: $121.15

        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with 4 4
        3 folds, BTN raises to $103.73 all in, Hero calls $99.50 all in, 1 fold

        Flop: ($201.00) K T 9 (2 players - 2 are all in)

        Turn: ($201.00) A (2 players - 2 are all in)

        River: ($201.00) 6 (2 players - 2 are all in)

        Final Pot: $201.00
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Volüümi saladus:

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Stay tuned!

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #709
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Keep it up :)

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #710
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            aasta pärast südame rütmihäired ja tervis tuksis, kui samamoodi kappi täitma jääd...

            gl ja wp muidu!

            Comment

            • viki
              Grinder
              • Apr 2010
              • 893

              #711
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              aasta pärast südame rütmihäired ja tervis tuksis, kui samamoodi kappi täitma jääd...

              gl ja wp muidu!
              Tahtsin ka just kirjutada,et pidevalt juues väga ohtlik kraam.Edu!

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #712
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                Kirjutasin nendest energiajookidest kuskil offtopicus pikemalt. Mul on sellest sõltuvus juba 7-8a..
                Last edited by Priidix; 23.06.12, 10:03. Põhjus: sakib :(

                Comment

                • valustyng
                  Õpihimuline Mängur
                  • Apr 2009
                  • 450

                  #713
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Kirjutasin nendest energiajookidest kuskil offtopicus pikemalt. Mul on sellest sõltuvus juba 7-8a..
                  Ja ikka elus? Woooow

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #714
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    Kui lahti tahad saada siis lase lihtsalt yhel vanaks minna ja tõmba paaki.
                    Ketid ööläbi ja ei taha näha ka enam. Vähemalt mul toimis ja 5a pole yhte lonksu ka teinud. (poest ostsin kuupäeva yletanud joogi ja täis saast oli)

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #715
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      aasta pärast südame rütmihäired ja tervis tuksis, kui samamoodi kappi täitma jääd...

                      gl ja wp muidu!
                      pole m6tet pokkerit m2ngida kui ei ole valmis oma eluga riskima

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #716
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Algselt postitas q_q Vaata postitust
                        pole m6tet pokkerit m2ngida kui ei ole valmis oma eluga riskima
                        nii on .. ma tarbisin gymnaasiumi ajal soliidselt neid .. tulemuseks midgai head ei ole..

                        Comment

                        • noname
                          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                          • Oct 2009
                          • 2366

                          #717
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          :Volüümi saladus
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Volüümi saladus see on mingil määral küll jep,aga parem räägi,kuidas selllist motti leiad.
                          Kui võtta,et Sa mängid igapäev 10h keskmiselt päevas (eeldan,et kuus ikka paar vabapäeva leiad,seega 10h+ keskmiselt päevas peaks tulema ikka ära!?) ja eeldades,et ca 6-8h ikka magamisele julged ka "raisata"...Siis kuidas kurat Sa nii saad?Mul pärast 4-6h lihtsalt kaob "tuju" ära (tulemusest ei olene absoluutselt),aitab ja uus päev palun...

                          Ja mis teema Sul ühe NL100 regulariga oli eile,kellega Sa nii väga HU-d mängida tahtsid?


                          Mitu laud korraga mängid keskmiselt?

                          Sick volume anyway.
                          GL ja näeme laudades.

                          BTW tableselect tundub Sul väga hea olevat (võrreldes mõne Eesti regulariga nt),Vähemalt NL100+, kus Sa ka rohkem bumhundid vast,kuid siiski WP.

                          Edu.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #718
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Räägi,kuidas selllist motti leiad?
                            Enamus motivatsioon tuleb nendelt mängijatelt, kellega suhtlen. Näiteks "OhCanada" ta mängib väga palju tunde ning teenib sellega palju $$$. Tahaks kahh midagi sellist saavutada

                            10h keskmiselt päevas
                            Vat see on hea küsimus. Kuna põhiline aeg mängimiseks on minult 00.00 - 08.00, siis kindlasti jõuab ka enne seda ühe/kaks sessi teha. See teebki päevas ilusti ~10h ära.

                            Ja mis teema Sul ühe NL100 regulariga oli eile,kellega Sa nii väga HU-d mängida tahtsid?
                            Kui ma ei eksi, siis ta oli Tonchi Kikg, Argentiinast. Ta oli alguses märgitud mul fishina. Siis too päev tuli ta mulle laudadesse järgi, tegi suckoudi JJ<99 ning siis ma ei suutnud enam quitida. Tundus olevat halb, ja siiani tundub sellise väga imeliku stiiliga mängija.. Kokkuvõtteks jäi seis tasa.

                            Mitu laud korraga mängid keskmiselt?
                            Vähe. Oleneb kui palju häid laudu leiab/jookseb, aga üldiselt 1-12(+kuni 12 lauda ootavad fishi)

                            Thank you!

                            Comment

                            • Mrt1989
                              Grinder
                              • Mar 2010
                              • 999

                              #719
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Kas pappi pritsib nii hullult peale ,et võib lubada endale Lasnamäelt - kesklinna kolimist ? :D ~450€ kuus koos kommudega , alla selle ei saa midagi.

                              Comment

                              • Provoker
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 3067

                                #720
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                lihtsalt huvipärast küsin, et kas see ohcanada on kõrgemal sama nit kui NL25-ski oli? Hea kuulda, et see ka toidab kui nii on. :P

                                Comment

                                Working...