Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #691
    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

    kuidas kuu on Priidu?

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #692
      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

      Ma ei julge graphi väga vaadata, täna oli üsna kusine run. NL200s ka KK vs AA 200bbs pot...fakit.

      Õnneks ma ei muretse, kuna leian alati väga head lauad ning üritan anda endast parima..mingisugust spewimist nagu vanasti väga ei esine.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #693
        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

        Nice table?

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • viki
          Grinder
          • Apr 2010
          • 893

          #694
          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

          Kas mängid põhiliselt öösiti.Päeval tundub küll suht regine.Gl!

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #695
            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

            Yes!

            Hetkel siiani käimas elu parim sess, natuke läksin vahepeal tilti kui kaotasin NL200deep lauas ~800$ kokku. Õnneks see eriti ei mõjuta, kuna tava NL200 lauad on/olid ülisoftid!

            Siiani 2tk veel käimas

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #696
              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

              Seekord siis nii

              Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players
              DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

              Round1Box (UTG): $292.14
              Mr.Hillstone (MP): $355.04
              Tarnung19 (CO): $223.26
              Hero (BTN): $369.48
              theduke1212 (SB): $233.68
              Prairie Hawk (BB): $409.20

              Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with Q Q
              Round1Box raises to $5, Mr.Hillstone raises to $16, 1 fold, Hero raises to $42, 3 folds, Mr.Hillstone raises to $120, Hero calls $78

              Flop: ($248.00) 7 4 J (2 players)
              Mr.Hillstone bets $235.04 all in, Hero calls $235.04

              Turn: ($718.08) A (2 players - 1 is all in)

              River: ($718.08) T (2 players - 1 is all in)

              Final Pot: $718.08
              Mr.Hillstone shows K A (a pair of Aces)
              Hero shows Q Q (a pair of Queens)
              Mr.Hillstone wins $715.28
              (Rake: $2.80)

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #697
                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                No ma ei tea, table selectionis arenguruumi, vasakpoolse laua lükkaksin suht ruttu kinni :P

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #698
                  Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                  Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                  No ma ei tea, table selectionis arenguruumi, vasakpoolse laua lükkaksin suht ruttu kinni :P
                  Nii on. Rake kaotad seal pigem longrun kui midagi teenid.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #699
                    Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                    norm vaadata su arenguhüpet! Magorko päevikust lugesin, et ohcanada ka nyyd NL200?

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #700
                      Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      norm vaadata su arenguhüpet! Magorko päevikust lugesin, et ohcanada ka nyyd NL200?
                      Canada ka tiksub 50-200 vahel.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #701
                        Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                        Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                        No ma ei tea, table selectionis arenguruumi, vasakpoolse laua lükkaksin suht ruttu kinni :P

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        norm vaadata su arenguhüpet! Magorko päevikust lugesin, et ohcanada ka nyyd NL200?
                        Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                        Canada ka tiksub 50-200 vahel.
                        Ohcanada tiksub 50-600 vahel :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #702
                          Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                          Canada on upto 600 jah, rääkisin Temaga skypes just hiljuti, kolm viimast kuud pidid rekordilised olema 18k$ kanti vist mainis.

                          Mängib kuskil 200h+ tunde kuus.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #703
                            Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                            Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                            Canada on upto 600 jah, rääkisin Temaga skypes just hiljuti, kolm viimast kuud pidid rekordilised olema 18k$ kanti vist mainis.

                            Mängib kuskil 200h+ tunde kuus.
                            Mis sa oskad inglise keelt vä?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #704
                              Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                              Poleks uskunud, et tal veel mõni eestlane skypes on, aga jap true story 230h+ kuud kutil.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #705
                                Re: From micro to midstakes [NL100-200 FR]

                                Olime PL600 lauas, bustis mingi fishi ja siis ütles, et this game is easy vms. Küsisin siis, et mis NL25'st saanud on ja siis läxime Skype elu arutama

                                Comment

                                Working...