Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #541
    Re: from micro to midstakes [NL25-100]

    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
    nl10?
    Jep, enamus. Paarsada kätt nl20 ka :)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #542
      Re: from micro to midstakes [NL25-100]

      nuts :)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #543
        Re: from micro to midstakes [NL25-100]

        Pidasin maha kõige sickima sessi üldse. Alguse sai nagu ikka, lauad lahti, mäng käib, rahulik...Kuni näen, et üks fish ründab mind, thaab hu. Lahkub ühes ja tuleb teise järgi. Kirjutasin talle chatti, et kuule võta NL50 2player laud....kutt mõtles, oli nõus. Nonii :D ha..~10min möödas, fishil stäkk 295$ midagi sellist, mõtlen...tavai lõpetan kui fish saab 300$ täis..kaart hakkas vaikselt jooksma ning sain stäkki natuke juurde..kuni tulid päris huvitavad käed/olukorrad.

        1.Imma station:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        2.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        3.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        4.ggs
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Võimalik, et kõik käed totaalselt sitasti mängitud :)
        Last edited by Priidix; 24.02.12, 03:01.

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #544
          Re: from micro to midstakes [NL25-100]

          Soliidne vastane, midagi pole öelda.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #545
            Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Veebr...lõpp tundub väga retarded.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            +turna mini-hitid

            Märtsi eesmärgid:


            [ ] 150h mängu (
            [ ] Õppida veel rohkem
            [ ] Sporti teha veel rohkem
            [ ] 50k+ kätt
            [ ] Teha head mängu (nimetatakse A-gameks)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Viimane vist olnud ka kuskil..
            Last edited by Priidix; 29.02.12, 23:09.

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #546
              Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

              Naised on palju ilusamad, kui su graafik.

              GL!

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #547
                Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                suht sarnane koopia minu graphile see kuu ja seda viimast mimmut,ai raisk,pliidirauad ajaks hõõguma:)

                aga nüüd uus kuu inb4 50bi up

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #548
                  Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                  Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                  Naised on palju ilusamad, kui su graafik.

                  GL!
                  +2

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #549
                    Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                    Priidix mis su eesmärk on, et nii palju käsi mängid? Grindid starsis olematut rb-d? Imo kvaliteet>kvantiteet.
                    Naiskad on legit.

                    Comment

                    • IsandJoberst
                      Õpihimuline Mängur
                      • Dec 2008
                      • 326

                      #550
                      Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                      Miks ei keskendu ühele/kahele limiidile vaid mängid nl5-nl100 ?

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #551
                        Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                        Teen warm-uppe madalamal :)

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #552
                          Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Priidix mis su eesmärk on, et nii palju käsi mängid? Grindid starsis olematut rb-d? Imo kvaliteet>kvantiteet.
                          Naiskad on legit.
                          Supernova reikpäki üle ei kurda. Tbh, kui see milestone promotion oli, siis lasin küll mõned sessid 24. laual...nu nii 1-3päeva

                          e: Tavaliselt 1-16 lauda :)
                          Last edited by Priidix; 01.03.12, 12:48.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #553
                            Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]



                            Algus on ilus, vaatame mis edasi saab :)

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #554
                              Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                              Njh, tavaliselt peale sellist graafi tead ise küll, mis saab :)

                              Aga väga ilus vaatamine. Mul käsi 3861 ja -26$ :)

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #555
                                Re: the stairway to midstakes [NL25-100FR]

                                Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
                                Njh, tavaliselt peale sellist graafi tead ise küll, mis saab :)

                                Aga väga ilus vaatamine. Mul käsi 3861 ja -26$ :)
                                Hahaha, rofl.

                                Comment

                                Working...