Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • miksnii
    Grinder
    • May 2009
    • 580

    #511
    Re: from micro to lowstakes [NL10-25]

    nice, gratz

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #512
      Re: from micro to lowstakes [NL10-25]

      wp sir!

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #513
        Re: from micro to lowstakes [NL10-25]

        Algselt postitas noname Vaata postitust
        Nice nice.mul 9k veel minna :)
        mida?
        25k kätt nl100, tuleb ära ilusti :) / Tavalist suitsu(1-2p päevas läheb)
        Algselt postitas Poke Vaata postitust
        Gz 4 teh Supahnova!
        Algselt postitas miksnii Vaata postitust
        nice, gratz
        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
        wp sir!
        Täname.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #514
          Re: from micro to midstakes [NL25-50]

          Vut tak :
          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          Eesmärk oli vähem laudu mängida, profit ja üks irl asi korda ajada = done :)



          Veebruar:

          [ ] profit
          [ ] sport
          [ ] õppida
          Mõned muutused siis :)
          1.Mängin vähem laudu 1-16, enamasti 10
          2.Kui vpip ja pfr oli vanasti 11/9 siis nüüd on see 17/14 (140k+ sample)
          3.Olen saanud päris mõnusasse skype gruppi mis on mind palju aidanud, ja mäng kindlasti ka tänu sellele paranenud.

          Äratan päeviku ellu ning üritan siia vahel update`e teha, seniks cheers ; )
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #515
            Re: from micro to midstakes [NL25-50]

            Algselt postitas Priidix Vaata postitust
            Vut tak :


            Mõned muutused siis :)
            1.Mängin vähem laudu 1-16, enamasti 10
            2.Kui vpip ja pfr oli vanasti 11/9 siis nüüd on see 17/14 (140k+ sample)
            3.Olen saanud päris mõnusasse skype gruppi mis on mind palju aidanud, ja mäng kindlasti ka tänu sellele paranenud.

            Äratan päeviku ellu ning üritan siia vahel update`e teha, seniks cheers ; )
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Minu samples oled ikka veel 11/9 lol:)

            Ilus graph!(Y)

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #516
              Re: from micro to midstakes [NL25-50]

              Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
              Minu samples oled ikka veel 11/9 lol:)

              Ilus graph!(Y)
              Ma juba ka vaadanud, et igaspool priidix tõstab, et mis nüüd siis lahti.

              Comment

              • Owner85
                Klubi Liige
                • Aug 2009
                • 2146

                #517
                Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                btw kas selles skype gruppis ruumi on veel või on valitud grinderid?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #518
                  Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                  Seal suht valitud jah, ise ka kuidagi kobistades sain sinna.

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #519
                    Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                    Kui keegi on nõus tegema skypde gruppi siis võib ju teha. Kaks eestlast oleks juba olemas pmst.

                    Comment

                    • makz
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2009
                      • 428

                      #520
                      Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                      Olen ka huvitatud. Btw solid month, tore näha et hästi läheb :)

                      Comment

                      • Cypher0
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 1512

                        #521
                        Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Kui keegi on nõus tegema skypde gruppi siis võib ju teha. Kaks eestlast oleks juba olemas pmst.
                        In.

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #522
                          Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                          Võtate mind ka kampa? Ma hakkan järgmisest kuust PSi full ringis tõsisemalt tegelema.

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #523
                            Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                            Krt teeme ära siis

                            Comment

                            • SR1337
                              Õpihimuline Mängur
                              • Aug 2011
                              • 348

                              #524
                              Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                              jeesh, ma oleks ka käpp!

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #525
                                Re: from micro to midstakes [NL25-50]

                                Mind võib ka kui ruumi jääb.

                                Comment

                                Working...