Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #496
    Re: from micro to lowstakes [NL10-25]

    Omajagu pusimist oleks 500k käega full ringis igapäevaselt, 300k oleks mõnusam.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #497
      Re: from micro to lowstakes [NL25]

      Arvan, et võtan seda liiga kergelt. Kui üldse mingisugune BET teha siis 400K+ :)

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #498
        Re: from micro to lowstakes [NL25]

        ma ei tea 300k on ikka juba päris hull

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #499
          Re: from micro to lowstakes [NL25]

          Nu eks vaatab, see kuu vast sellist betti teha ei saa. Atm 3päeva mängitud ja 44k kätt seni JA olen plussis :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #500
            Re: from micro to lowstakes [NL25]

            Mis su lifetime winrate on NL25s sellise volüümiga?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #501
              Re: from micro to lowstakes [NL25]

              Athene vms tegi vist 1 kuu-ga 1mil kätt nl2-s?

              aga too WoWi friik kah.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #502
                Re: from micro to lowstakes [NL25]

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Mis su lifetime winrate on NL25s sellise volüümiga?
                Hetkel allapoole vööd
                Algselt postitas Poke Vaata postitust
                Athene vms tegi vist 1 kuu-ga 1mil kätt nl2-s?

                aga too WoWi friik kah.
                See oli 6max, ja starsi adminnid/moded mis iganes lasid tal vahepeal 40lauda mängida.

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #503
                  Re: from micro to lowstakes [NL25]

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                  Hetkel allapoole vööd


                  See oli 6max, ja starsi adminnid/moded mis iganes lasid tal vahepeal 40lauda mängida.

                  Kõik said siis ~40 teibeldada

                  Comment

                  • viki
                    Grinder
                    • Apr 2010
                    • 893

                    #504
                    Re: from micro to lowstakes [NL25]

                    Kas magad ka vahel?Kui öösel magama läksin olid laudades ja hommikul ka.Edu!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #505
                      Re: from micro to lowstakes [NL25] Supernova jahil

                      Algselt postitas viki Vaata postitust
                      Kas magad ka vahel?Kui öösel magama läksin olid laudades ja hommikul ka.Edu!
                      Tänud! Nüüd kohe lähen ka :)

                      /See masstablemine eriti kerge pole - Swings
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      No õnneks muutus kaardijoox veits ning nüüd saab rahulikult tuttu minna, mõtlesin vahepeal mhm nüüd on kõik kah..busti ära.

                      7941vppd to go

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #506
                        Re: from micro to lowstakes [NL25] Supernova jahil

                        Huvitav päev oli. Alguses standard, a lõpp läks veidike gambooliks ära. Lahti oli nii nl50(100bb) ja nl25(deep) lauad.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Kusjuures, tuli ka esimene milestone ära. Olin lauas olnud ainult 10kätt ja neist 0 mänginud - 209dol (abiks ikka)
                        Supernovani jäänud vaid mõningad päevad
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Edit: et ainult hiiteri graafikuid poleks siis, palun
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Priidix; 11.12.11, 05:30.

                        Comment

                        • savioja
                          Julm Donk
                          • Aug 2009
                          • 53

                          #507
                          Re: from micro to lowstakes [NL25] Supernova jahil

                          niiet, hittisid ikka lõpuks milestone... gratz

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #508
                            Re: from micro to lowstakes [NL25] Supernova jahil

                            Algselt postitas savioja Vaata postitust
                            niiet, hittisid ikka lõpuks milestone... gratz
                            Tnx/

                            Brag: Sain supernova kätte
                            Beat: Eile -441dol
                            Variance: Rakebäkiga baller
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            HCCle saadan homme rahad ning saan rahulikult busti tõmmata end (üritan mitte)
                            *ÜRITAN kindlasti vähendada laudade arvu 16-20peale
                            *Vaadata coaching videosi
                            *Suhelda rohkem endast paremate mängijatega, arutada käsi/olukordi jne
                            *Vähem suitsetada

                            Comment

                            • noname
                              Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                              • Oct 2009
                              • 2366

                              #509
                              Re: from micro to lowstakes [NL25] Supernova jahil

                              Nice nice.mul 9k veel minna :)

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust

                              *Vähem suitsetada
                              mida?

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #510
                                Re: from micro to lowstakes [NL10-25]

                                Gz 4 teh Supahnova!

                                Comment

                                Working...