Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #436
    Re: [NL2 - 25FR]

    Väga lahe viis teemat updateida piltidega! :)

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #437
      Re: [NL2 - 25FR]

      NL25 - 750kätt (-13,37$)
      NL10 - 4806kätt (+52.15$)
      NL5 - 2203kätt (+32,08$)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Konso
        Grinder
        • Nov 2009
        • 936

        #438
        Re: [NL2 - 25FR]

        hero callib ja fish ka callib?

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #439
          Re: [NL2 - 25FR]

          Ainult set'mine siin kui teada, et fish ka potti tuleb, muidu üpris standard fold.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #440
            Re: [NL2 - 25FR]

            Algselt postitas Konso Vaata postitust
            hero callib ja fish ka callib?
            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Ainult set'mine siin kui teada, et fish ka potti tuleb, muidu üpris standard fold.
            Hero callis, fish foldis. Kxx board chk/chk, turn A chk/bet/fold..arvan, et niti vastu õige otsus.

            Pühapäev - kerge või raske? Fishe on palju - TÕSI, aga rexe on väga palju!

            NL10 - 6061kätt (+58,45$)
            NL5 - 2965kätt (-4.85$)

            Alguses olin suht doonor ja mängisin väga LAG-stiilis. 25/23..viimased ~1500kätt õiget stiili ja sai $€€£$£€£ tagasi.(NL5)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            20-30kätt hiljem...
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sitt rex, 17/15 (78% sb steal!)
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Shove & pray..
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Kui on ideid, näpunäiteid, soovitusi? Andke tuld! & gl@tables!


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by Priidix; 27.06.11, 05:41. Põhjus: üks spoiler ei funksind..

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #441
              Re: [NL2 - 25FR]

              Külastajad võiksid julgelt midagi kirjutada tho:) nvm..

              27.jun..

              NL10 - 2647kätt(+38.60$)
              NL25 - 2259kätt(-34,72$)

              Standard perses jooks, ei viitsi badbeadi käsi postitada aga jah: set vs ovr, AA vs KK (2x sitakasse) ise tõmbasin ka korra :D..ahh nvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              edit: ok, 1kuu NL10 guaranteed!
              Last edited by Priidix; 28.06.11, 08:26.

              Comment

              • raunsz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1492

                #442
                Re: [NL2 - 25FR]

                Kirjutan julgemalt.

                Hold, hold, hold... blank, blank, blank ...
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ... ja pot on meie!!

                Comment

                • Cash87
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1402

                  #443
                  Re: [NL2 - 25FR]

                  Palju sa siis käsi mängisid mais? Palju kasum tuli?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #444
                    Re: [NL2 - 25FR]

                    Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                    Palju sa siis käsi mängisid mais? Palju kasum tuli?
                    Mais tuli 300k kätt ja 5-10NL (550€, rb jne..mingi odav downer tuli mai lõpus:/)

                    //Päris sick on grindida kui haige oled..homme plaanis vist mõned filmid/popcorn/lebos/NL2/NL5. Ja kuhjaga lugeda/uurida 2p2s.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by Priidix; 29.06.11, 03:42.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #445
                      Re: [NL2 - 25FR]

                      Pikalt ei hakka jahuma..suht hallid päevad:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Vähemalt on suvi ilus:)
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #446
                        Re: [NL25FR]

                        Olen siis jõudnud NL25 lõpuks, ning see mis seal toimub, ei anna tõsiselt võrrelda NL10ga. Fishe leidub nii paremal, kui ka vasakul . Mõningad käed viimasest sessist(esimesest, see kuu):

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Oleks pidanud bet/foldima turnis?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Feeling lucky, mis teha.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Tänane seis:
                        NL10: -6,32$ (1192kätt)
                        NL25: 10,74$ (1165kätt)
                        NL50hu: 69,25$ (77kätt) ..üllatav, istusin lauda kuhu istus järgi venelane. Kuna autoreload peal ei olnud, siis eeldasin, et tegemist on fishiga. Mängiski nagu total fish, kuid lõpuks tahtsin teda, miks villu manually-autoreloadib..vaatasin järgi ning tegemist oli siiski võitva regulariga(Quitisin koheselt).

                        Comment

                        • KraindOnMaind
                          FPP Pro
                          • Jun 2009
                          • 228

                          #447
                          Re: [NL25FR]

                          esimene käsi on standard? vastase valueranges ei biidi eriti midagi eriti kui AF ei ole väga maniakaalne ja suht dry board. imo suht raske spot (va kui varasematest showdownidest on näha et ta ahvistub suvaliste kätega)

                          Comment

                          • Carl
                            FPP Pro
                            • Jul 2010
                            • 213

                            #448
                            Re: [NL25FR]

                            Ommik, nägin sind paarkorda NL10 laudades, natuke ajasin udu seal ka.
                            Aga lasin nahhui sealt nii ruttu kui võimalik, tagasi oma liistude juures printimas.

                            Mitu bb/100 NL10 tuleb?

                            Edu ka.

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #449
                              Re: [NL25FR]

                              Algselt postitas KraindOnMaind Vaata postitust
                              esimene käsi on standard? vastase valueranges ei biidi eriti midagi eriti kui AF ei ole väga maniakaalne ja suht dry board. imo suht raske spot (va kui varasematest showdownidest on näha et ta ahvistub suvaliste kätega)
                              Jap, standard.
                              Algselt postitas Carl Vaata postitust
                              Ommik, nägin sind paarkorda NL10 laudades, natuke ajasin udu seal ka.
                              Aga lasin nahhui sealt nii ruttu kui võimalik, tagasi oma liistude juures printimas.

                              Mitu bb/100 NL10 tuleb?

                              Edu ka.
                              August, NL10: 3.4bb/100 (24tablen ja olen vahel spewmonkey)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #450
                                Re: [NL25FR]

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust

                                Oleks pidanud bet/foldima turnis?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                Check on parem imo.

                                Comment

                                Working...