Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #391
    Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    10NL.. sest seal mul on sample juba olemas.
    (ei olnud halvemat pilti võtta hetkel)
    Last edited by Priidix; 30.11.10, 18:13.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #392
      Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

      Keegi võiks õpetada kuidas youtube-i klippi panna siia. Suht nuubenz olen sellel alal.


      poh, hea laul.

      pokkerist ei kirjuta, tahtsin kirjutada detsembri offtopicusse aga tundub ,et panen nii teemaga mööda seal.

      Sõitsin mõnipäev tagasi koju nr.5 bussiga , nii olen metsakooli peatuses mingi mutt tuleb peale, lööb pileti läbi ning läheb ülejärgmises peatuses maha...tõsiselt retard peab olema ,et nii teeks.
      Teiseks ootan uutaastat rohkem kui oma sünnipäev..

      end thread:/ rohkem midagi öelda pole, cya ja gl @ tables:)
      Last edited by Priidix; 04.12.10, 17:53.

      Comment

      • talendijaht
        FPP Pro
        • Jul 2009
        • 220

        #393
        Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

        uuel aastal sne-ks?

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #394
          Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          Loodan, et Ranka teeb selle sn/sne mingi threadi eraldi Kuhu saavad siis need kes plaanivad sn/sne teha panna kirja palju veel teha jne jne. Üüber nuts oleks

          Comment

          • kip
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 256

            #395
            Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

            nl5-nl25ga sa küll SNEks ära ei tee:D
            ma teen ise SNE ära next year

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #396
              Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

              tegelt ei tee sest ei viitsi

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #397
                Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

                hahaha:D ma teadsin ,et sa tuled siin ütlema midagi!!!!! lolololol. im not talking about nl5, nl25:) ja ma pole öelnud ,et ... ok. Lihtsalt paneb imestama kuidas ükski eestlane veel sne-d pole ära teinud ja mingi supernova .. ehh see samahea nagu silverstar ju. okeiokei. Eks näis:)

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #398
                  Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]

                  Noo ma loodan ,et töötab : http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php/798

                  ciao!

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #399
                    Re: Priidix @ Pokerstars [10-25NL SH]

                    Tere!

                    Kuna sai juba alustatud siis võiks ju jätkata ..:) Ei oska midagi hetkel siia küll kirjutada aga väikse iseloomustuse võin panna: downswing.

                    Märts : plussis

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #400
                      Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                      Teen uuesti siis kah kraanid lahti...

                      Sellel kuul siis haige mott grindida, nii kuis võimalik.
                      Jooksev kuu:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      päris palju on spewitud (coach plz)

                      Thread saver

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #401
                        Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                        pls ütle käte arvm, ma ei suuda ävlja lgueda

                        Comment

                        • Fabulous
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 2674

                          #402
                          Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                          116455

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #403
                            Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                            Tervituse luha ja korel tänvale

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #404
                              Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                              Nojahhh... fishid jooksevad nagu jumalad laudades.. tänu sellele tuleb ka sitt mäng. jamajama

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Nädalavahetused pole mõeldud mulle

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • adam_q
                                Vana Tegija
                                • Feb 2009
                                • 1453

                                #405
                                Re: Priidix @ Pokerstars [NL10-25 FR]

                                mahe mim, who is she?

                                Comment

                                Working...