Re: Priidix @ Pokerstars [25NL (20-50bb) FR]
10NL.. sest seal mul on sample juba olemas.
(ei olnud halvemat pilti võtta hetkel)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
10NL.. sest seal mul on sample juba olemas.
(ei olnud halvemat pilti võtta hetkel)


Kuhu saavad siis need kes plaanivad sn/sne teha panna kirja palju veel teha jne jne. Üüber nuts oleks

(

see tekst rikub pildi ära

Comment