Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR
peab ka vist eestlasi märkima märkima hakkama :D
Priidik oli tore poiss, küsis ka lauas, mis foorumis käin (Y)
PS. Kuna mul päevikut ei ole siis panen tänase 2k kätt siia üles. Nice heater !!!
peab ka vist eestlasi märkima märkima hakkama :D
Priidik oli tore poiss, küsis ka lauas, mis foorumis käin (Y)
PS. Kuna mul päevikut ei ole siis panen tänase 2k kätt siia üles. Nice heater !!!
K
5
6


Comment