Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #241
    Re: Priidix @ Pokerstars NL5 FR

    Edu ja keep up the good work!... varsti tulen sind ka nl10sse kollitama

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #242
      Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

      päris julmalt paned :D Siiski ma arvan et kuskilt maalt peaksid laudu vähemaks võtma kui tahad jõuda kõrgematesse limiitidesse, sest 24 tabeldades ei õpi pmst muffigi. Vahest tasub vaadata mõnd videot, teha üks 10 lauane sess ja uut õpitut katsetada. No samas NL10 on selline limiit et seal mingeid trikke pole vaja, aga lihtsalt soovitus edaspidiseks kui hakkad NL50 ja NL100 vallutama

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #243
        Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

        ujub vaaladest:) see nl10 õhtuti.

        fishi vastu
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        suurim pot seni nl10s ja üüüüber fish vastas

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #244
          Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

          Sry aga mis kuradi cbet see oli flopis (teine käsi) ? :D

          Hea kui raha tuleb.
          http://www.pokertableratings.com/sta...search/Priidix see sina? :D

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #245
            Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

            Lol @ 1/4 pot bet seal setiga. FD maas ju siiski.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #246
              Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
              Sry aga mis kuradi cbet see oli flopis (teine käsi) ? :D

              Hea kui raha tuleb.
              http://www.pokertableratings.com/sta...search/Priidix see sina? :D
              Jah, see bet size oli väga mööda.
              PTR-s jep, suht imelik ,et see puhtalt valetab ju. omahas -250:D cool (nl100) pole mängindki , ja see kuu mingi teema 19.september 219$ ors hui noh.

              PARANDAN BET SIZE`i:)

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #247
                Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                Noma ei tea isegi nl5s starsis on raske leida 24 head lauda. Ja kui nad kõik fishised ei ole, ei ole imo mõtet nii palju lasta ja isegi nii madalal limiidil see ikkagi vähendab winrate. Mul vähemalt. Mingi 15-17 on optimaalne.

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #248
                  Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                  kas sa mängidki pooliku stackiga ? 50bb ?

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #249
                    Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                    Algselt postitas lennuk Vaata postitust
                    kas sa mängidki pooliku stackiga ? 50bb ?
                    mängisin, ja not anymore!!! 100% MITTE KUNAGI ENAM!

                    niisiis, olen mängin üsna vähe nl10s ja tänane päev algas edukalt, kusagil 20$ up ja siis kõik perse ehk -40$, coolerid , tilt jpm. vb liiga palju laudu kah. ühesõnaga kuskil korralik miinus. Otsustasin vähendada laudu , jälgida vastaseid ning mängida ilma muusikata , kassi viskasin ka teise tuppa raisk, sitt käis närvidele.

                    tänase päeva graafik:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    overall: (pmst 2 päeva)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Suht kahtlane muuv regi poolt:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Madis Very
                      Bännitud
                      • Aug 2009
                      • 2951

                      #250
                      Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                      mängisin, ja not anymore!!! 100% MITTE KUNAGI ENAM!

                      niisiis, olen mängin üsna vähe nl10s ja tänane päev algas edukalt, kusagil 20$ up ja siis kõik perse ehk -40$, coolerid , tilt jpm. vb liiga palju laudu kah. ühesõnaga kuskil korralik miinus. Otsustasin vähendada laudu , jälgida vastaseid ning mängida ilma muusikata , kassi viskasin ka teise tuppa raisk, sitt käis närvidele.


                      [/SPOILER]
                      rofl :D

                      Comment

                      • H2O
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 362

                        #251
                        Re: Priidix @ Pokerstars micro sng-s! 5$ UP.

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        Nii feil ei saa olla

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Kasutajanimi ja pilt ei sobi kokku :D.

                        Muidu naer. Mingi narva grinder raudselt.

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #252
                          Re: Priidix @ Pokerstars micro sng-s! 5$ UP.

                          Algselt postitas H2O Vaata postitust
                          Kasutajanimi ja pilt ei sobi kokku :D.

                          Muidu naer. Mingi narva grinder raudselt.
                          Ega Piret Järvis väga pokkerit ei mängi vist:)

                          Comment

                          • kardaanirist
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 3675

                            #253
                            Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                            edu! kohtan sind ikka vahest laudades.

                            muidu, sa märgid ka eestlased siniseks või mida see sinine colourcode tähistab seal?

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #254
                              Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                              Täpselt nii! :) Eestlastele insta peale.

                              Comment

                              • kardaanirist
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 3675

                                #255
                                Re: Priidix @ Pokerstars NL10 FR

                                sama siin. eestlased kohe siniseks. need hakkavad ju tavaliselt ilget metat tegema. : D

                                + kuna enamus on suht solid, siis väga teise eestlase paremale käele ei tiku.

                                Comment

                                Working...