Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #166
    Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

    quadruple heater?:)

    Comment

    • kip
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 256

      #167
      Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      huvitav mis sa sellele vastad. Mängin heads up-e.
      what? mis heads upis ei sa siis heater olla or wtf? ei saand su postist aru.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #168
        Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

        Algselt postitas kip Vaata postitust
        what? mis heads upis ei sa siis heater olla or wtf? ei saand su postist aru.
        savi, pärnus jõuab rääkida küll ja küll sellest.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #169
          Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

          Algselt postitas seep Vaata postitust
          quadruple heater?:)
          :D lol , mitte päris:) aga kena run on küll.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #170
            Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Sellised vennad tuleb üles otsida, ja lihtsalt ära killida! Klaver jäi alles, hiir lendas pikki seina!
            Last edited by Priidix; 20.08.10, 01:48.

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #171
              Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

              hiir on rohkem väärt kui 20 krooni.

              Comment

              • Mitokonder
                Jube Noob
                • Aug 2010
                • 105

                #172
                Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                Sellised vennad tuleb üles otsida, ja lihtsalt ära killida! Klaver jäi alles, hiir lendas pikki seina!
                Miks sa üldse nuppe panid seal?

                Comment

                • miksnii
                  Grinder
                  • May 2009
                  • 580

                  #173
                  Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                  Saab kohe stäcki ülesse ja kui vennad K4-ga sind maha callivad.....anyday võtaks.

                  Comment

                  • macroTilt
                    seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                    • May 2010
                    • 629

                    #174
                    Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sellised vennad tuleb üles otsida, ja lihtsalt ära killida! Klaver jäi alles, hiir lendas pikki seina!
                    haha. ohtlik case. elad yksi? ses suhtes, et kui 1$ SNG peale juba hiir kutu, siis 6$ biidi peale lendab televiisor ja shot 16$ omades l6ppeb sellega, et viskad ema aknast valja? huh, calm down m8
                    glgl!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #175
                      Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                      Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
                      haha. ohtlik case. elad yksi? ses suhtes, et kui 1$ SNG peale juba hiir kutu, siis 6$ biidi peale lendab televiisor ja shot 16$ omades l6ppeb sellega, et viskad ema aknast valja? huh, calm down m8
                      glgl!
                      Sellist sitta ei juhtu kõrgemates limiitides , i guess. No okei, oleks võind soliidsemalt teha? Easy fold ? Hmm ei, positsioon oli , või oleks pidand raise 600 peale? Flopil , oleks nii ägisend ja foldind? Aitab kah, lubasin , et ei tee midagi seekuu starsis aga ikka oli vaja torkima minna. Järgmisena tuleb siis triobeti NL2 graafik ainult siia. gl.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #176
                        Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                        Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
                        Miks sa üldse nuppe panid seal?
                        Ma üritan siin foorumis tsipa vaiksemalt võtta ja vähem sellist fishi badbeat storysi rääkida aga no sellised vennad , peab lihtsalt hakkama starsile saatma kirju , et nad saadaksid mulle aadressid. Tuleb vennad üles otsida ja paar tugevat laksu tulevikku anda.

                        Comment

                        • kip
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 256

                          #177
                          Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                          mv! miks fishidele laksu and vms, fishe tuleb hoida ja kiita.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #178
                            Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                            Algselt postitas kip Vaata postitust
                            mv! miks fishidele laksu and vms, fishe tuleb hoida ja kiita.
                            jutt kuldne

                            Comment

                            • macroTilt
                              seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                              • May 2010
                              • 629

                              #179
                              Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Sellist sitta ei juhtu kõrgemates limiitides , i guess. No okei, oleks võind soliidsemalt teha? Easy fold ? Hmm ei, positsioon oli , või oleks pidand raise 600 peale? Flopil , oleks nii ägisend ja foldind? Aitab kah, lubasin , et ei tee midagi seekuu starsis aga ikka oli vaja torkima minna. Järgmisena tuleb siis triobeti NL2 graafik ainult siia. gl.
                              hm, kasi oli perfektselt mangitud. all in on parim. enamjaolt saad alati dogi vastu, ehk run good. microlimiitides tulebki alati AKs bustoks/duublisse minna. bad beat, ei muud.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #180
                                Re: Priidix @ Pokerstars micro sng-s! 5$ UP.

                                hi! Kuu keskel sai kantud igalpoolt rull välja , sain vahepeal starsi turniirile steiki kus isegi cashisin ning obv pidin poole tagasi andma. ( alles jäi kuskil 10$) no donkasin veidike.. 5$ kontol, küsisin sõbralt mida teen kas quit program või ? he says : 0,25$sng-s. no ja nüüd ... olen neid 2 päeva mänginud.. ning endale väiksed plaanid teinud millest siin veel vara rääkida.

                                sample suht väike veel, kuid midagi saan juba siiski näidata.

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...