Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #151
    Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

    Algselt postitas kuco Vaata postitust
    Esimest korda nägid stop&go'd?
    nali ve?

    Comment

    • ArdiVa
      Räme Fish
      • Jun 2009
      • 18

      #152
      Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

      Algselt postitas kuco Vaata postitust
      1) Minul on endal $4.4 180 mehe omades ROI üle 120% aga sample ~50 turnat LOL
      2) Tema 51% ROI on 18 mehe SNGdes, mis pole päris võrreldavad.
      3) Sample size on meeletult väikene. Nii sinul kui temal.
      Kui tahad teada, mis võiks olla reaalne ROI 18 man SNGdel siis vaata Lauduri graafikut sharkscopes. Seda graafikut vaadates võid näha, mis swinge on oodata sellel SNG formaadil.

      no ma ei mängi kunagi rohkem kui kahes lauas...tavaliselt olen ainult ühes lauas...ja üleüldse olen suht hobi korras mängija ja mu 309 mängu on tulnud mingi 1,5-2 aastat...ma väga kvantiteedile ei rõhu...pigem kvaliteet

      Comment

      • kuco
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1910

        #153
        Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

        Algselt postitas ArdiVa Vaata postitust
        no ma ei mängi kunagi rohkem kui kahes lauas...tavaliselt olen ainult ühes lauas...ja üleüldse olen suht hobi korras mängija ja mu 309 mängu on tulnud mingi 1,5-2 aastat...ma väga kvantiteedile ei rõhu...pigem kvaliteet
        Soovitaks sul pigem mängida 4 taalaseid. Võtab küll oluliselt pikemalt aega aga palju lihtsam on mängida. Kui sa massgrindiga ei tegele.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #154
          Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          nali ve?
          Ei olnud. Kas sa callid selles olukorras 100% kätega millega sa raised?
          Mis sa teed AK, AQ näiteks?

          Comment

          • macroTilt
            seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
            • May 2010
            • 629

            #155
            Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

            Algselt postitas ArdiVa Vaata postitust
            kuco...sa mainisid et 51% ROI on ulme?

            mul hetkel sng roi starsis 122% ja see on põhiliselt 2.2$ 180ppl sng...mängitud 309 mängu
            super tulemus aga ara kaota reaalsustaju. tee 1309 mangu tais ja tule raagi meile siis, mis ROI sul on

            gl!

            Comment

            • ArdiVa
              Räme Fish
              • Jun 2009
              • 18

              #156
              Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

              Algselt postitas macroTilt Vaata postitust
              super tulemus aga ara kaota reaalsustaju. tee 1309 mangu tais ja tule raagi meile siis, mis ROI sul on

              gl!
              no kui mul 300 mänguga 1,5-2a läinud siis 1000 läheb mingi 4-5a veel

              Comment

              • ArdiVa
                Räme Fish
                • Jun 2009
                • 18

                #157
                Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                Soovitaks sul pigem mängida 4 taalaseid. Võtab küll oluliselt pikemalt aega aga palju lihtsam on mängida. Kui sa massgrindiga ei tegele.
                olen proovinud aga väga ei istu... pigem meeldib mulle 15min blindidega teha mängu kus on field 5000+
                vaikselt õpin sng kõrvalt ka erinevaid turniiriformaate ja loodan seal heatida

                Comment

                • macroTilt
                  seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                  • May 2010
                  • 629

                  #158
                  Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                  senikaua kuni foorum eksisteerim ei nae ma siin probleemi :)
                  seega, kuuleb reaalsest ROIst ehk aastal 2014 :)

                  Comment

                  • ArdiVa
                    Räme Fish
                    • Jun 2009
                    • 18

                    #159
                    Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                    ok...katsun siis senikaua teha head mängu ja vb ka suurtematele limiititele minna

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #160
                      Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                      ohh kirjutan veic ülepäeva siia natuke infi. Sain pokerstarsis bänni, septembri alguseni. Tegelt mindset nii perses , et ei mängi enam kuuaega seal:) Unibet.com tere fishid.

                      Lisaks peab mu sõber hääli koguma, sellejaoks on mul vaja teie abi:) :

                      http://www.lauakunn.ee/?cat=7 seal lehel kerides veic alla leiab nime Silver Jõesaar ning kui vajutad pöidla peale siis annad ka oma hääle. Mida rohkem seda uhkem:) Ette tänades!
                      Last edited by Priidix; 10.08.10, 20:34.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #161
                        Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                        Enne kui päris bänni sai lasti ühks turka kah teha : A5s panin nuppe kui 421 klutti järgi oli
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Homme siis EPT:)

                        Comment

                        • Mitokonder
                          Jube Noob
                          • Aug 2010
                          • 105

                          #162
                          Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                          Mille eest nad sind siis bännisid?

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #163
                            Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                            Algselt postitas Mitokonder Vaata postitust
                            Mille eest nad sind siis bännisid?
                            Tegelt on nii,et starsis mindset nii perses ,et ma puhkan veidike sellest kohast:) Hetkel mängin triobetis ja läheb päris edukalt.

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Sellise mõnusa fieldiga turniirid peaks mainima, mitte nagu starsis 8000 jne. Arvestades sellega mis summa ma sinna sisse panin on ööga see 5xsuurem praegu:)
                            Last edited by Priidix; 11.08.10, 08:23.

                            Comment

                            • kip
                              FPP Pro
                              • Jul 2009
                              • 256

                              #164
                              Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                              heater obv :D

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #165
                                Re: Priidix @ Pokerstars 3,40 $ SNG-s

                                Algselt postitas kip Vaata postitust
                                heater obv :D
                                huvitav mis sa sellele vastad. Mängin heads up-e.

                                Comment

                                Working...