Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kip
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 256

    #106
    Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

    irw @ kuu lõpuks see ju kahepäeva ettevõtmine :)

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #107
      Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

      Algselt postitas kip Vaata postitust
      irw @ kuu lõpuks see ju kahepäeva ettevõtmine :)
      Teadsin, et pead siia midagi ütlema tulema :D:D


      aga jh GL !

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #108
        Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

        A kui sa varem teed 200+ ära ja kuu lõpuks langed alla 200?

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #109
          Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

          Öösel sai kobistatud natukene :
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          nüüd peaks olema edaspidine easy.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #110
            Re: Priidix @ Pokerstars 1,15$ DON-id

            Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
            A kui sa varem teed 200+ ära ja kuu lõpuks langed alla 200?
            siis on perses:(

            Comment

            • miksnii
              Grinder
              • May 2009
              • 580

              #111
              Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

              hea, et 5-tes tagasi....endal rohkem motti grindida.

              Comment

              • Rando
                Õpihimuline Mängur
                • Jan 2010
                • 316

                #112
                Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                Näen, et lased 1.15$, kuidas läheb? Kas 1$ ja 5.4 $ DoN'ide on suur vahe?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #113
                  Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                  ojaa:D väga suur vahe, aga ütleme nii ,et enam tee ka 1seid.
                  Proovisin vahepeal nii:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Aga see tõmbas arvuti nii niidukisse ,et jube, pidi 2x restarti tegema ja odavalt oli sit out + tilt jne. Seega see koht väga fishine ka , ei raatsi oma närve sinna toppida enam.

                  Comment

                  • Facepoker
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 364

                    #114
                    Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    ojaa:D väga suur vahe, aga ütleme nii ,et enam tee ka 1seid.
                    Proovisin vahepeal nii:
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Aga see tõmbas arvuti nii niidukisse ,et jube, pidi 2x restarti tegema ja odavalt oli sit out + tilt jne. Seega see koht väga fishine ka , ei raatsi oma närve sinna toppida enam.
                    60+ lauda, suht sico.

                    Comment

                    • Banaanikala
                      Julm Donk
                      • Oct 2008
                      • 34

                      #115
                      Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                      Hea töö!

                      Miks turbote asemel tavalisi DONe mängid, kus rake 2x kõrgem? 1,15 DON on üldse suht kosmiline rake.

                      Ise mängin 5,2 turbo-done, põhiline on märgistada kes on REG ja kes niisama 1-2 laual toksib, samuti tuleb paari esimese käe jooksul välja, kes DONi üldse ei oska mängida - st mängib nagu tavalist turniiri või noh lihtsalt fish. REGide vastu mängivad lõpus 90 % stäkid ja positsioon.

                      Üldiselt ei teagi DONis seisu, kus limpida tasuks - võibolla ainult esimestel levelitel, kui mitu limpi on ees set-minemiseks.

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #116
                        Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                        Kuna Turbodes on luck faktor suurem...turbodes sa vaevalt kunagi ntx 12st/12 võidad.
                        A-game tehes võid vabalt normalitega seda teha.
                        Enda mängu vaadates on winrate seal suurem.

                        Comment

                        • Banaanikala
                          Julm Donk
                          • Oct 2008
                          • 34

                          #117
                          Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                          Algselt postitas miksnii Vaata postitust
                          Kuna Turbodes on luck faktor suurem...turbodes sa vaevalt kunagi ntx 12st/12 võidad.
                          A-game tehes võid vabalt normalitega seda teha.
                          Enda mängu vaadates on winrate seal suurem.
                          Kas hourly winrate tuleb ka suurem, arvestades rake ning turnii pikkust?
                          Mitu levelit keskmine tavaline DON kestab?

                          TurboDON lõpeb tavaliselt levelis, kus väiksemal stäkil nii u 1M jagu nuppe alles või veelgi vähem. Kus see tavaDONi skill kõige rohkem avaldub:
                          - kauem aega esimestel kätel AA oodata?
                          - või vastased lihtsalt hakkavad esimestel levelitel välja kukkuma, sest ei viitsi oodata?
                          - või rohkem aega esimestel levelitel REGide vastu kokku varastada stäkki?
                          või mis?

                          Tegelikult nii mõeldes peaks tavaDONi ja turboDONi strateegia esimestel ja keskmistel levelitel ka suht erinev ju olema.

                          Comment

                          • Madis Very
                            Bännitud
                            • Aug 2009
                            • 2951

                            #118
                            Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                            (fuck $hour, ROI ftw)

                            :/

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #119
                              Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                              Mehed te ajate asjad liiga keeruliseks siin.

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #120
                                Re: Priidix @ Pokerstars 5,40$ DON-id

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                PALUKS ABI:)

                                Comment

                                Working...