[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #841
    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

    fyte

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #842
      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

      Täiesti ******, EBAFUCKING REAALNE. Ranka palun ütle, et see info ei pruugi tõene olla. Ma rääkisin tüübiga just eelmisel hommikul skypes.
      Last edited by Spewmonkey; 12.05.14, 08:18.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #843
        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

        tõsiselt kahju

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #844
          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

          kui see nii on, siis pole sõnu. päriselus siit foorumist üks helgemaid ja toredamaid tüüpe....väga lahe mees...

          Comment

          • rasmer
            Vana Tegija
            • Oct 2009
            • 1306

            #845
            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

            Kurat, tõsiselt kurb.
            Kaastunne perele ja sõpradele.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #846
              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

              Karm uudis!
              Minu kaastunne perele, sõpradele ja tuttavatele.

              Kui ma ei eksi, siis see on juba teine kurb uudis Eesti pokkerimängija surmast Taimaal? Aastaid tagasi hukkus motorolleriõnnetuses JohhnyNukket vms?

              Comment

              • jan9000
                Räme Fish
                • May 2014
                • 3

                #847
                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                Pole sõnu kirjeldamaks hetke tunnet, andeka inimese elu jäi suuresti elamata, ülivõrdes olen temast kuulnud kui Sõbrast.
                Tunnen südamest kaasa lähedastele, sõpradele ja kõikidele, kel oli au selle suurepärase inimesega kokku puutuda. Puhka rahus..

                Comment

                • rollkopter
                  Grinder
                  • Oct 2011
                  • 501

                  #848
                  Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                  minu kaastunne!

                  Comment

                  • Ghost0
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1335

                    #849
                    Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                    Ei ole reaalne :S Puhka rahus s6ber!

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #850
                      Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                      pole sõnu lihtsalt :(

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #851
                        Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                        Wtf, ega ei oska muud öeldagi :(

                        Kaastunne!

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #852
                          Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                          Väga p*rses värk :/

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #853
                            Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                            omg :( minu kaastunne ka. väga ränk.

                            Comment

                            • redddman10
                              Grinder
                              • Aug 2010
                              • 703

                              #854
                              Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                              isegi mulle kerge šokk :(
                              kahju.kaastunne kõikidele sõpradele ja tuttavatele ning perele.

                              Comment

                              • Jazzyl
                                Jube Noob
                                • Feb 2012
                                • 142

                                #855
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                wtf, ebareaalne..

                                Kaastunne :( :( :(

                                Comment

                                Working...