[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #826
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    kuulpähe.jpg


    debiilne pask, pole never nii tiltis olnud varem.
    Last edited by fyte; 28.10.13, 05:27.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #827
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      paar maasikat praegusest sessist jäid välja veel:

      Hand #1
      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2339692
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      MP: $204.60
      CO: $218.24
      Hero (BTN): $248.45
      SB: $222.76
      BB: $238.64
      UTG: $200.00

      Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 8 6
      3 folds, Hero raises to $4.56, SB raises to $10, 1 fold, Hero calls $5.44

      Flop: ($22.00) 5 4 8 (2 players)
      SB bets $20, Hero calls $20

      Turn: ($62.00) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $41.49, SB raises to $192.76 all in, Hero calls $151.27

      River: ($447.52) 6 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $447.52
      Hero shows 8 6 (a straight, Four to Eight)
      SB shows Q Q (a straight, Four to Eight)
      SB wins $222.36
      Hero wins $222.36
      (Rake: $2.80)

      Hand #2
      Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 3 players - View hand 2339693
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      BB: $200.00
      BTN: $81.00
      Hero (SB): $276.13

      Pre Flop: ($3.00) Hero is SB with 7 7
      BTN raises to $5, Hero calls $4, 1 fold

      Flop: ($12.00) 6 3 3 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $6.30, Hero raises to $18, BTN raises to $76 all in, Hero calls $58

      Final Pot: $164.00
      BTN shows K A (two pair, Aces and Threes)
      Hero shows 7 7 (two pair, Sevens and Threes)
      BTN wins $81.38
      BTN wins $81.37
      (Rake: $1.25)

      View all 2 hands


      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      ev-joon ehk neljandikku üleüldisest jooksust kajastab..

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #828
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        oktoober:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Lifetime ~2m kätt mänginud 6maxi ja sellist nalja, mis viimased 80k kätt toimunud on, näinud veel ei ole. 1) alla ev 25bi, 2) range vs range üüüüüratult coolerdatud. nt 3bet-pottides premiumitega läksid enamasti stäkid sisse umbes riverdatud runnerite/gutshottide vastu või siis lihtsalt settide, mille vastu ju flopist kasinas seisus. Ja kõige lisaks tulid kohati ka tildihood peale... ning mitte väiksed. Selle arvele võib 1.5-2k julgelt kirjutada, kahjuks. Sel kuul kavatsen Tendleri raamatu otsast lõpuni läbi töötada igal juhul.


        nt oktoobri viimase paari sessi käed kirjeldavadki kogu kuu jooksu:
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • overbet
          Pokkerihai
          • Sep 2010
          • 1620

          #829
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          sick, gl novembris.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #830
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            QK käsi miks turnis chekid?

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #831
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              sick, gl novembris.
              tänud

              Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
              QK käsi miks turnis chekid?
              Flopi raise sizing oli pooleldi misclick, pisut väiksem on optimaalsem siiski. Checkisin sellepärast, et protectida oma drawsid, millega raise'ks cbetti samamoodi ja checkiks tagasi turni. Pealegi pole kuigi palju halbu rivereid, fd-combosid tal võrreldes valuehandidega oluliselt vähem, lisaks 7h, Qh mustad oudid etc.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #832
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                iseloomustab suht hästi viimase aja pokkerit - hea equityga pot suureks aetud, tolvan muidugi riverdanud oma 18% ja siis ei leia enam foldi üles, kuigi oleks pidanud. antud juhul oli muidugi suure floateriga kes kunagi midagi ever ei usu..

                Poker Stars $2/$4 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2349393
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                UTG: $406.00
                MP: $412.00
                CO: $400.00
                BTN: $274.00
                Hero (SB): $400.00
                BB: $428.06

                Pre Flop: ($6.00) Hero is SB with 8 A
                4 folds, Hero raises to $12, BB calls $8

                Flop: ($24.00) 3 T A (2 players)
                Hero bets $14.90, BB calls $14.90

                Turn: ($53.80) 8 (2 players)
                Hero checks, BB bets $41.32, Hero raises to $128, BB calls $86.68

                River: ($309.80) T (2 players)
                Hero checks, BB bets $273.16 all in, Hero calls $245.10 all in

                Final Pot: $800.00
                Hero shows 8 A (two pair, Aces and Tens)
                BB shows J 2 (a flush, Ace high)
                BB wins $797.85
                (Rake: $2.15)



                .. and another day in the office:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #833
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Millist BR managementi 6maxi jaoks kasutad?

                  Põhivolüüm tuleb nl200? või nl400?

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #834
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    Põhivolüüm alati nl200st tulnud. Kõrgema limiidi jaoks miski 70bi kanti, põhilimiidi tarvis märksa rohkem.

                    Comment

                    • fyte
                      Pokkerihai
                      • Jun 2010
                      • 3378

                      #835
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Mnjah, tahaks kirjutada, et asjad paremuse poole liikunud, kuid pigem vastupidi. Üks samm edasi, kolm sammu tagasi on viimase aja moto olnud. :x

                      Laudu alustades HUs ei olegi suuremat eesmärki, kui enamvähem breakevenisse mängida - keegi peab ju laudu alustama ja paraku on kujunenud nii, et 90% rege on liiga pussyd selleks, isegi kui sesse alustavad ja laudu pole palju. 12 laua kõrvalt on kohati isegi mitte "kõige teravamad" regid nats peavalu tekitanud, kuna iga poti eest peaks ideaalis võitlema, aga see selleks.

                      HU sel aastal:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                      tänase lühikese sessiooniga siis sedapsi, 3betpottides endiselt kuldne jooks.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #836
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 2353157
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        BTN: $231.57
                        SB: $78.14
                        BB: $120.74
                        UTG: $221.84
                        Hero (MP): $283.95
                        CO: $256.21

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is MP with 2 2
                        1 fold, Hero raises to $5, CO calls $5, 1 fold, SB calls $4, 1 fold

                        Flop: ($17.00) 6 Q 2 (3 players)
                        SB checks, Hero bets $12, CO calls $12, SB folds

                        Turn: ($41.00) Q (2 players)
                        Hero bets $32, CO calls $32

                        River: ($105.00) T (2 players)
                        Hero checks, CO bets $82, Hero raises to $234.95 all in, CO calls $125.21 all in

                        Final Pot: $519.42
                        Hero shows 2 2 (a full house, Deuces full of Queens)
                        CO shows T Q (a full house, Queens full of Tens)
                        CO wins $516.62
                        (Rake: $2.80)



                        60/10 fish ikka tankis oma 10-15 sekki riveril enne rasket otsust

                        Comment

                        • Kaitz20
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 289

                          #837
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          pot committed call :) Edu laudades

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #838
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            jooks on nagu see lugu:
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #839
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Rahvas nõuab updatet.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #840
                                Re: *** MAI OT: idiprugat emigäär uuk eeS ***

                                Ma ei tea, kas ma kiirustan või mitte. Loodan, et kiirustan, aga Facebooki ilmus tekst:


                                A.K. found dead (nimi muudetud - ranka)

                                Young Estonian Trouble falling from condo.

                                Comment

                                Working...