[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • p0l1
    Grinder
    • Jan 2011
    • 581

    #811
    Re: [NL200-400 SH] fyte

    Niiet küsimus peaks olema, kui palju kellelgi sinine joon tõuseb suurema sample peale ?

    Comment

    • $Lauri$
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2009
      • 479

      #812
      Re: [NL200-400 SH] fyte

      Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
      Niiet küsimus peaks olema, kui palju kellelgi sinine joon tõuseb suurema sample peale ?
      Sinine joon võib ka miinuses olla. Selliseid mängijad midstakes päris mitmeid. Money won ja EV jooned mõlemad tähtsad. Kui selgelt tõusevad, on tegu võitva mängijaga.

      Comment

      • tiigrikutsu
        Grinder
        • Oct 2011
        • 522

        #813
        Re: [NL200-400 SH] fyte

        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
        Niiet küsimus peaks olema, kui palju kellelgi sinine joon tõuseb suurema sample peale ?
        Täpsemalt vast punase ja sinise joone suhe on see, mis rolli mängib.

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #814
          Re: [NL200-400 SH] fyte

          Ughh.. viimasel ajal pokker väga-väga vaevarikkalt kulgenud ja kuu veel miinuses.. Ega väga palju nuriseda muidugi ei saa, kui eelmine kuu selline hiiterihõnguline oli, aga sellele vaatamata tundub täiesti absrudne kui palju rigged setuppe ühtejutti tulnud on.

          viimased 2 sessi näiteks:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Kakahirmutis
            🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
            • Oct 2010
            • 7079

            #815
            Re: [NL200-400 SH] fyte

            Sick hands

            Comment

            • rollkopter
              Grinder
              • Oct 2011
              • 501

              #816
              Re: [NL200-400 SH] fyte

              lmao kui sick coolerid

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #817
                Re: [NL200-400 SH] fyte

                Jeap, same same here. Ei viitsi enam positatagi kuhugi.

                Asi pöördub Very soon, dont worry maaaan!

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #818
                  Re: [NL200-400 SH] fyte

                  Algselt postitas fyte Vaata postitust
                  Ughh.. viimasel ajal pokker väga-väga vaevarikkalt kulgenud ja kuu veel miinuses.. Ega väga palju nuriseda muidugi ei saa, kui eelmine kuu selline hiiterihõnguline oli, aga sellele vaatamata tundub täiesti absrudne kui palju rigged setuppe ühtejutti tulnud on.

                  viimased 2 sessi näiteks:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  3nda korruse needus obv

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #819
                    Re: [NL200-400 SH] fyte

                    imo whinid liiga palju - vandalaril crackiti pre ässad. muidu glgl!

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #820
                      Re: [NL200-400 SH] fyte

                      Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                      3nda korruse needus obv
                      555

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #821
                        Re: [NL200-400 SH] fyte

                        Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                        vähe mööblit IMO
                        FYP

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #822
                          Re: [NL200-400 SH] fyte

                          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                          555
                          Õppisid täis ühe slängi ära?

                          (kes ei tea, siis 5 tähendab Tai keeles ha ehk tõlkes hahaha)

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #823
                            Re: [NL200-400 SH] fyte

                            chi

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #824
                              Re: [NL200-400 SH] fyte

                              Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                              3nda korruse needus obv
                              speaking of curses...
                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post554099

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              imo whinid liiga palju - vandalaril crackiti pre ässad. muidu glgl!
                              :|
                              aga tänud!

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Jeap, same same here. Ei viitsi enam positatagi kuhugi.

                              Asi pöördub Very soon, dont worry maaaan!

                              tyty, samad sõnad!

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #825
                                Re: [NL200-400 SH] fyte

                                Uskumatu sessi algus oli. Tekkis justkui tunne nagu oleks ainult nitringi ranged vastas - esimese tunni ajaga NELI korda set vs set tala saada. Väga napilt oleks ragequitinud, aga lõpuks suutsin -6bi pealt sessi plussi siiski tuua..

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                ei möödunud kaua, kui suht väikse vahega kaks väga analoogset jaotust aset leidsid. mõlemas 95.5% equityt aga neljast runist pooled tulid koju. coinflip obv :|

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                õnneks üks deep laua reg tegi mu vastu küllalt imeliku bluffi, mille vahele võtsin, ja see päästis natuke päeva..

                                Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em $0.40 Ante - 2 players - View hand 2337404
                                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                                Hero (BB): $472.80
                                BTN/SB: $524.26

                                Pre Flop: ($3.80) Hero is BB with A 6
                                BTN/SB raises to $5, Hero calls $3

                                Flop: ($10.80) A 6 6 (2 players)
                                Hero checks, BTN/SB bets $6.70, Hero raises to $20, BTN/SB calls $13.30

                                Turn: ($50.80) 9 (2 players)
                                Hero bets $38.70, BTN/SB calls $38.70

                                River: ($128.20) K (2 players)
                                Hero bets $112, BTN/SB raises to $460.16 all in, Hero calls $296.70 all in

                                Final Pot: $945.60
                                Hero shows A 6 (a full house, Sixes full of Aces)
                                BTN/SB shows A K (two pair, Aces and Kings)
                                Hero wins $945.10
                                (Rake: $0.50)

                                Comment

                                Working...