Re: [NL200-400 SH] fyte
Quitimiseks tegelt halb aeg praegu, sest
Stars sitaks võlgu talle + setupid mis graafikul ei kajastu. Veebruaris hoidke alt buldooser tuleb võlgu sisse nõudma.
Algselt postitas Karelkorm
Vaata postitust
Stars sitaks võlgu talle + setupid mis graafikul ei kajastu. Veebruaris hoidke alt buldooser tuleb võlgu sisse nõudma.

T
T




Comment