Re: [NL100-200 SH] fyte

Aeg kuu kokkuvõtteks. Swingid olid mehised - vahepeal sai ca 5k käega $5k tipust alla tuldud. Aga eks ta oli oma viga ka - keegi ei käse regidega HU laudades madistada. Ego ei lasknud quitida obv. :/ Polnud tegelikult plaanis nii palju volüümi lastagi, aga downer + kehvad ilmad sundisid mängima ikkagi. Kahele regile kaotasin HUs ~$3k, muidu oleks solid kuu olnud, kuigi ega praegu ka väga viga pole, arvestades seda, et ka 6maxis run midagi imelist ei olnud.
Siukseid käsi ju EV-joon ei kajasta:
Septembris:
[ ] A-game
[ ] nädalas vähemalt 3h stratiga tegeleda
[ ] 40k kätt

Aeg kuu kokkuvõtteks. Swingid olid mehised - vahepeal sai ca 5k käega $5k tipust alla tuldud. Aga eks ta oli oma viga ka - keegi ei käse regidega HU laudades madistada. Ego ei lasknud quitida obv. :/ Polnud tegelikult plaanis nii palju volüümi lastagi, aga downer + kehvad ilmad sundisid mängima ikkagi. Kahele regile kaotasin HUs ~$3k, muidu oleks solid kuu olnud, kuigi ega praegu ka väga viga pole, arvestades seda, et ka 6maxis run midagi imelist ei olnud.
Siukseid käsi ju EV-joon ei kajasta:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Septembris:
[ ] A-game
[ ] nädalas vähemalt 3h stratiga tegeleda
[ ] 40k kätt
K
J




Comment