[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • emmimees
    Klubi Liige
    • Aug 2010
    • 2719

    #361
    Re: fyte [nl100 SH]

    44

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #362
      Re: fyte [nl100 SH]

      Tegu võitva agro regulariga, kes polnud ülemäära suur station.

      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 5 players -

      SB: $75.00
      BB: $102.02
      Hero (UTG): $209.98
      CO: $228.72
      BTN: $100.00

      Pre Flop: ($1.50) Hero is UTG with K Q
      Hero raises to $3, CO calls $3, 3 folds

      Flop: ($7.50) 2 K T (2 players)
      Hero checks, CO bets $5, Hero calls $5

      Turn: ($17.50) 7 (2 players)
      Hero checks, CO checks

      River: ($17.50) T (2 players)
      Hero bets $6, CO raises to $16, Hero raises to $58, CO folds

      Final Pot: $49.50
      Hero mucks K Q
      Hero wins $47.27
      (Rake: $2.23)


      --

      Jällegi vastas üks reg, kellega palju historyt ja agro dünaamika - kumbki ei anna kummagile respecti jne. Turnil võttis veits mõtlema küll, nii et halb bluff ka just ei olnud.

      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 5 players -

      SB: $109.58
      BB: $103.69
      UTG: $131.70
      Hero (CO): $100.00
      BTN: $152.99

      Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 6 9
      1 fold, Hero raises to $2.50, 1 fold, SB raises to $8, 1 fold, Hero calls $5.50

      Flop: ($17.00) T 9 5 (2 players)
      SB bets $10.71, Hero calls $10.71

      Turn: ($38.42) 5 (2 players)
      SB checks, Hero bets $16, SB raises to $90.87 all in, Hero calls $65.29 all in

      River: ($201.00) 8 (2 players - 2 are all in)

      Final Pot: $201.00
      SB shows Q A (a pair of Fives)
      Hero shows 6 9 (two pair, Nines and Fives)
      Hero wins $198.20
      (Rake: $2.80)

      Comment

      • Ghost0
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1335

        #363
        Re: fyte [nl100 SH]

        Ilusad käed :)
        1 käes mille peale vastase panid?

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #364
          Re: fyte [nl50-100 SH]

          Algselt postitas fyte Vaata postitust
          Päris huvitav selline üleolev kommentaar panna, kui vastase kohta infi ei tea. Tegu oli ülimalt straightforward nitiga, kelle raise cbet oli 7% üle 5k+ käelise sample ning lisaks oli ka muidu passiivne.
          Eeldan, et imestad miks ma ei boatminenud riverisse, kui 78s ka ranges? Paraku rea vastu on ainsad implied oddsidega riverid ässad ja neid on 3tk. Lisaks veel ei pruugi 9 või 5 oudid elus olla, kui tal turnil fuller juba..
          ei foldiks maailmas yhegi m2gija vastu miks siis infi peab olema?

          Comment

          • RudiTurbo
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 4167

            #365
            Re: fyte [nl50-100 SH]

            Algselt postitas q_q Vaata postitust
            ei foldiks maailmas yhegi m2gija vastu miks siis infi peab olema?
            Kui Sa 4 way nähtud flopil kunagi 6th nutsi ei foldi ühegi mängija turni minraise vastu, siis ma ei taha Sind kuskil näha nutmas, mix Sa kuskil micros sente veeretad ja NL200 ei jõua :)

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #366
              Re: fyte [nl50-100 SH]

              Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
              Kui Sa 4 way nähtud flopil kunagi 6th nutsi ei foldi ühegi mängija turni minraise vastu, siis ma ei taha Sind kuskil näha nutmas, mix Sa kuskil micros sente veeretad ja NL200 ei jõua :)
              ei oska midagi 6elda

              wp

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #367
                Re: fyte [nl50-100 SH]

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                Ilusad käed :)
                1 käes mille peale vastase panid?
                Ty.
                1. käes igatpidi capped range - eeldasin, et Tx seal enamasti. Arvestades seda, et mõtles enne foldimist pisut, siis oli vast ka.

                Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitust
                Kui Sa 4 way nähtud flopil kunagi 6th nutsi ei foldi ühegi mängija turni minraise vastu, siis ma ei taha Sind kuskil näha nutmas, mix Sa kuskil micros sente veeretad ja NL200 ei jõua :)
                Well put :D

                Comment

                • fyte
                  Pokkerihai
                  • Jun 2010
                  • 3378

                  #368
                  Re: fyte [nl100 SH]

                  Okei, minu jaoks ka kuu läbi - homme (st täna õigemini) plaan pokkerivaba päev teha, et mindset puhata saaks ja siis mais uue hooga pihta hakata.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Esimesed ca 20k kätt nl50, edasi enamjaolt nl100 lauad. Kuuga jäin kahtlemata rahule - senini parim kuu. Kuigi jah, lõpp vajus ära nats - järjest toprangedesse jooksmine ning paralleelselt frustreerivad suckoudid raskendasid A-game' tegemist.

                  Mai eesmärgid:

                  [ ] 50k kätt
                  [ ] mindseti-alaseid õppematerjale läbi töötada
                  [ ] profit

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #369
                    Re: fyte [nl100 SH]

                    Kena kuu, wp!
                    Boonust rb-d tuli ka mingi arvestatav summa?
                    Endal rekord kuu samapalju täpselt, aint ma mängisin 100k kätt :(. RB-d tuli 1k$ kanti.
                    Last edited by qbj0hn; 30.04.12, 00:18.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #370
                      Re: fyte [nl100 SH]

                      Hea töö!
                      Jääme pokkerisheriffi kommentaari ootama.

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #371
                        Re: fyte [nl100 SH]

                        Nice graph. Endiselt ongames?

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #372
                          Re: fyte [nl100 SH]

                          Algselt postitas BuildUp Vaata postitust
                          Nice graph. Endiselt ongames?
                          kõik viimased postitatud käed PokerStarsis mängitud.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #373
                            Re: fyte [nl100 SH]

                            Wp!

                            Comment

                            • pastilaa
                              kuum poiss
                              • Apr 2009
                              • 7518

                              #374
                              Re: fyte [nl100 SH]

                              dominating! nice

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #375
                                Re: fyte [nl100 SH]

                                Tyty. Starsis grindin, jah. RB kohta ei tea täpselt ja väga ei ole viitsinud süveneda, kuna kiiret pole nende punktide vahetamistega. Kuskil 19k vpp tuli ning platinumstar olen.

                                Comment

                                Working...