inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #616
    Re: inward [NL30-50 6max]

    Kordasin eile rekord miinuspäeva nl30s.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kool, jõusaal, jalgpall ja muidugi peod/üritused - pokkeri jaoks jääb aega üsna minimaalselt. 6k kätt see kuu mänginud. Mänguisu on tegelikult suur, aga ei taha laudadesse minna väsinud või muul moel ebaadekvaatsena. Eks peab üritama paremini aega planeerima. Toksin mõned päevad nl20s nüüd.

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #617
      Re: inward [NL30 6max]

      See kuu otsustasin, et võtan aja planeerimise osas ennast käsile. Joon vähe(seni 2x see kuu) ja üritan korralikult pokkerit mängida kooli, õppimise ning trennide kõrvalt.
      Üsna hästi olen toime tulnud sellega, kuid sellest ainuüksi ei piisa, hetkel käsil siis ilmselt kõige räigem downer/stretch, mis mul kunagi nl30s olnud on :(
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Kui vaatan lifetime graphi nl20-nl30s, siis varsti peaks läbi saama loodetavasti.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #618
        Re: inward [NL30 6max]

        in before massive upswing..

        Comment

        • KristjanRawk
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 1133

          #619
          Re: inward [NL30 6max]

          endal oli sama jama, igast jama lendas kaela, nüüd limiit allpool, aga arvan et mitte kauaks.

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #620
            Re: inward [NL30 6max]

            Copy paste siis.

            Algselt postitas inward Vaata postitust
            Okt eesmärgid olid.
            * Paremini aega planeerida ja 20k kätt - Volumega ning aja planeerimisega olen väga rahul, arvestades kohustuste hulka (kuigi alati saab paremini).
            * Nl50 shot - Jajah, tegelikult shotin nl20 uuesti. Tulemus on täielik ebaõnnestumine.
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            RB ~300$. Kokku -280.

            Nov eesmärgid.

            *Pühenduda koolile.
            * Volume 20-30k kätt.
            * Terve kuu kaine. (korra aastas võiks ju)
            * Heater
            *Jätkata sarnaste treeningmahtudega (4-5x nädalas)

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #621
              Re: inward [NL30 6max]

              Mul on sinuga üks-ühele samad eesmärgid. (Jah olen ka kaine (v.a. jalka nädalavahetus))

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #622
                Re: inward [NL30 6max]

                Jah, ilmselt jalka nädalavahetus tuleb kõige suurem väljakutse. Aga "terve kuu kaine" kõlab nii nagu ta kõlab, eranditeta. Seega mitte päris üks-ühele. Igal juhul ka kord kuus sinu poolt oleks tunnustust vääriv saavutus.
                Üldiselt pole see midagi uut, ka eelmine kuu piirasin tõsiselt alkoholi tarbimist. Pole mingi nö "sõltlase eesmärk", vaid pigem elustiili muutus. Selline pidev mõistust nüristav tegevus ning rutiinne järgmise päeva arvelt (vahel ka kaks) ei saa olla edasiviiv jõud tulevikuks. Algus on tehtud, eks näis.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #623
                  Re: inward [NL10 6max]

                  Viimasel ajal on päevikud aina rohkem vohama hakanud, et on tükk tegemist jälgimaks kõiki huvitavamaid. Taaselustaks ka enda oma, on üks kirju tuluke lisaks vilkumas selles päevikute virvarris.

                  Pokkeris, volume vähesuse tõttu pole märgatavat arengut viimase aasta jooksul toimunud. Olen vaikselt toksinud nl10-s muude tegevuste kõrval. See aasta plaanin tõsisemalt asja käsile võtta. Esialgseks eesmärgiks on tagasi jõuda oma vanadesse limiitidesse nl20 ja nl30, paari kolme kuu jooksul. Jaanuar on hea kuu ka selles mõttes, et peale eksamiperioodi on aega päris palju. Trennist võtan ka vähemalt nädalase pausi ja vb hiljem vähendan üldse treeningute arvu (4-5 päevale nädalas), on aega rohkem ja ei kurna nii palju organismi.

                  Alustuseks panen oma nl10 graafiku ka. Lõviosa kätest on mängitud viimase 5 kuu jooksul.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by inward; 05.01.13, 12:39.

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #624
                    Re: inward [NL10 6max]

                    Mis site graafik? 888? Või starsi ka seal sees?

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #625
                      Re: inward [NL10 6max]

                      888 ainult. Detsembrikuus sai Starsis ka mängitud. Üsna ebaõnnestunult. Mulle sobib pacis rohkem, kus mul on laudade arv piiratud - ma ei saa üle 6 laua mängida. Aktiivset tableselecti tehes avastad ennast starsis ikka 8-10 laual mängimast, siis hakkan korralikult lekkima väikestes spottides. Enda jaoks 6 lauda ongi kõige optimaalsem.

                      Üks eesmärk veel, et alates veebruarist kui auditoorne õppetöö hakkab pihta, peaks üritama sihtida sinna 30k käe peale iga kuu. See on u 70h mängimist. Kooli ja trennide kõrvalt muidugi väga lihtne ei ole, aga täiesti tehtav kui oma aega paremini kasutada ja vähendada alkoholi tarbimist jne.
                      Last edited by inward; 05.01.13, 13:31.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #626
                        Re: inward [NL10 6max]

                        Ou yeah. Tegin täna paar kahe tunnist sessi ja mõtlesin teen paar õlut. Lõpuks olin kaine rool sõpradele Kiiu mingisse kõrtsi, Kuusalus. Päris okei koht tegelikult, kõikide valdade noored kokku tulnud. Palju rahvast, ilusad naised, dj ja korralik muusika käis.

                        Ulme roadtrip hiljem pärast kõrtsi: kaberneeme, raasiku, aruküla, aruaru, kostivere, lagedi. Ühed päris arvestatavad õed olid ka. Eriti ebamääraselt kiimad olid. Panid meiega ila nii, et vähe polnud. Algusest peale panid keelekat omavahel ka. Normaalne õrn incest käis. Polegi sedasorti õdesid varem kohanud. Peab vist Raasikule ükskord tagasi minema . Kutsuti ka, et sõbraga ükskord tulge, teeme 4some. Fuck me, need vallakõrtsid hakkavad huvi pakkuma. Linnamehed mõjuvad värskendavalt kui õed on pool valda läbi karganud, ilmselgelt. Siimud ei paku pinget lihtsalt.
                        Last edited by inward; 06.01.13, 06:50.

                        Comment

                        • Owner85
                          Klubi Liige
                          • Aug 2009
                          • 2146

                          #627
                          Re: inward [NL10 6max]

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Ou yeah. Tegin täna paar kahe tunnist sessi ja mõtlesin teen paar õlut. Lõpuks olin kaine rool sõpradele Kiiu mingisse kõrtsi, Kuusalus. Päris okei koht tegelikult, kõikide valdade noored kokku tulnud. Palju rahvast, ilusad naised, dj ja korralik muusika käis.

                          Ulme roadtrip hiljem pärast kõrtsi: kaberneeme, raasiku, aruküla, aruaru, kostivere, lagedi. Ühed päris arvestatavad õed olid ka. Eriti ebamääraselt kiimad olid. Panid meiega ila nii, et vähe polnud. Algusest peale panid keelekat omavahel ka. Normaalne õrn incest käis. Polegi sedasorti õdesid varem kohanud. Peab vist Raasikule ükskord tagasi minema . Kutsuti ka, et sõbraga ükskord tulge, teeme 4some. Fuck me, need vallakõrtsid hakkavad huvi pakkuma. Linnamehed mõjuvad värskendavalt kui õed on pool valda läbi karganud, ilmselgelt. Siimud ei paku pinget lihtsalt.
                          midagi loetavat ka vahepeal foorumis +1

                          Comment

                          • WeThePeople
                            Vana Tegija
                            • Mar 2010
                            • 1163

                            #628
                            Re: inward [NL10 6max]

                            Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
                            midagi loetavat ka vahepeal foorumis +1
                            olid kaasas või juhtus sama või mis pluss üks?

                            Comment

                            • vilkar
                              Klubi Liige
                              • Jul 2009
                              • 1290

                              #629
                              Re: inward [NL10 6max]

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Ou yeah. Tegin täna paar kahe tunnist sessi ja mõtlesin teen paar õlut. Lõpuks olin kaine rool sõpradele Kiiu mingisse kõrtsi, Kuusalus. Päris okei koht tegelikult, kõikide valdade noored kokku tulnud. Palju rahvast, ilusad naised, dj ja korralik muusika käis.

                              Ulme roadtrip hiljem pärast kõrtsi: kaberneeme, raasiku, aruküla, aruaru, kostivere, lagedi. Ühed päris arvestatavad õed olid ka. Eriti ebamääraselt kiimad olid. Panid meiega ila nii, et vähe polnud. Algusest peale panid keelekat omavahel ka. Normaalne õrn incest käis. Polegi sedasorti õdesid varem kohanud. Peab vist Raasikule ükskord tagasi minema . Kutsuti ka, et sõbraga ükskord tulge, teeme 4some. Fuck me, need vallakõrtsid hakkavad huvi pakkuma. Linnamehed mõjuvad värskendavalt kui õed on pool valda läbi karganud, ilmselgelt. Siimud ei paku pinget lihtsalt.
                              Kui neist pool valda on üle käinud siis küll neid ei tahaks enam :D

                              Aga GL whit that 4some

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #630
                                Re: inward [NL10 6max]

                                Algselt postitas vilkar Vaata postitust
                                Kui neist pool valda on üle käinud siis küll neid ei tahaks enam :D

                                Aga GL whit that 4some
                                Mõtteviisi küsimus. Sama hästi võib väga ilus neiu, kellel on elus ainult 1-2 meest olnud, olla nii läbi tõmmatud...
                                Kui hirm haiguste ees nii suur on, saab alati kaks kummi peale panna. Just to make sure.
                                Pokkerist nii palju, et peale 10k täitumist panen graafiku.

                                Comment

                                Working...