Re: any game/any stake - oodates hiiterit
Tuleb nõustuda, väga chill päevik. mis koht on BCN?? Kus sa eladki? Igaljuhul edu tulevikus. Päris nii ei saa online ka mõelda et iga käis nagu su ainus käsi. Lolliks lähed varsti nii. Nii tuleb mõelda Live mängides, nagu need tüübid tegid seal videos, mida sa vaatasid. Online-s näed sa liigapalju käsi tunnis et igat kätt kui ainsat võtta
Igaljuhul edu sulle uuel lainel mängimises ning dont worry sa biidid seda mängu 110-ga (Y) GL!
Algselt postitas Relamz
Vaata postitust
Igaljuhul edu sulle uuel lainel mängimises ning dont worry sa biidid seda mängu 110-ga (Y) GL!



Comment