Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #241
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
    lasen segamini nagu ikka :P
    Miks segamini? Laudade valik nii fr kui 6maxis on ju enormous?

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #242
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Miks segamini? Laudade valik nii fr kui 6maxis on ju enormous?
      Ma ei tea ma lihtsalt võtan järjest laudu lahti :D Tuleb 6max siis tuleb, tuleb FR, siis tuleb :D Ja ma ei tea kuidas kõrgemal FR lauad on, nii et 6maxi ära jätta ei tahaks. FR on sama suht lihtne, nii et seda ka ära jätta ei tahaks

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #243
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Kuu esimene päev starsis. State pole, kõik on võõrad, pea ees vette! NL100 ja 200


        E: Suckoute teinud pole, käed on lihtsalt pidanud, sellest ka üle EV jooks. Tervitaks pastilaad
        Last edited by g00000se; 01.07.11, 14:35.

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #244
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Peale FTP sulgemist on kõik läinud allamäge ja pole suutnud asju kuidagi parandada. Olen mänginud pm kõike ja nüüd lõpuks tagasi FR juures. Proovin uuesit meelde tuletada asja. Käsil praegu mingi kahtlane downer, kopp ees juba nendest set v setidest :D (ja öelgem ka, et ma olen vägagi suuteline seti foldima, ka flopis) Täna lendasin vapsjee neliku otsa oma AAga 55Q9A boardil. Leake on mängus veel s*tt*kanti, aga õnneks fishide meri natuke neutraliseerib seda ja suudan pisikest winrate säilitada. Tervis on ka jukerdanud juba aasta, kogu aeg tuleb midagi lisaks, sick shit lihtsalt. Esmaspäeval plaanis jälle trenni minna, kui kahe päevaga midagi pekki ei lähe, again...
          Kuna kõik topivad naiste pilte, siis ma panen vahelduseks paar mehe pilti. (mitte et mul homoseksuaalsed kalduvused oleks)

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #245
            Re: Tahan ka crushida

            Tuleb üks kiire turbo takedown teha imo..:(

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #246
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Algselt postitas g00000se Vaata postitust

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Like ! :D

              Dwayne on mul DP pildil ka PS'is!

              Comment

              • Ghost0
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1335

                #247
                Re: Tahan ka crushida

                Mis siin tahta on, crushidki juu. Järgmine kuu oled nkn juba NL400s.
                Ainuke asi on, et sa BRM liiga julgeks ei läheks nagu sul koguaeg kombeks on:D

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #248
                  Re: Tahan ka crushida

                  Nii...Minu jaoks on kuu läbi ja arvestades viimaste kuude sitta + kahtlemist oma mängus võib öelda, et olen vist back (ma vähemalt loodan seda). Käed on hakanud holdima ja pole saanud nii massiivselt neid kuradima set v sete. Reedel väike puhkus ibizal ja siis vaatab mis edasi saab. Limiitideks 25-400

                  E: 1.5-2 BI peab veel lisama, mängisin teises arvutis ilma hemita


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Kaks meest kah
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Mrt1989
                    Grinder
                    • Mar 2010
                    • 999

                    #249
                    Re: Tahan ka crushida

                    Kuidas läheb vaatan, et 8 tabled zoomi FR i :D

                    Comment

                    • vapsik
                      Klubi Liige
                      • Apr 2009
                      • 5462

                      #250
                      Re: Tahan ka crushida

                      Eile lasi tavalist 6-maxi.

                      Comment

                      Working...