Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristijeesus
    Klubi Liige
    • Oct 2009
    • 2533

    #226
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Hobuse vererõhk on tavaliselt 120/70, suht normaalne ju siis sul :D

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #227
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Umbes nädalas korra on plaan siin oma sissekanne ära teha, rohkem vist ei viitsi.
      Mis sellest sai? - http://samakamees.blogspot.com/

      GL muidu.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #228
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        Selle kuu eesmärk täidetud. Eesmärk oli 10k mängulist kasumit

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #229
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Algselt postitas g00000se Vaata postitust
          Selle kuu eesmärk täidetud. Eesmärk oli 10k mängulist kasumit
          Võimas grind, bro! Mustang järgmine aasta siis?

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #230
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
            Võimas grind, bro! Mustang järgmine aasta siis?
            Rattad tulevad see aasta, iseasi kas Mustang. Aga mustang tuleb, tuleb seda ma luban :D

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #231
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Solid!
              Mis limiitidega tegu? Graphi oleks samuti huvitav vaadata, kui viitsid üles panna.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #232
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                Selle kuu eesmärk täidetud. Eesmärk oli 10k mängulist kasumit
                Nice. Mis limiidid, formaadid, winrated, kätearvud? FTP? :)
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • g00000se
                  Vana Tegija
                  • Apr 2010
                  • 1047

                  #233
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  Nice. Mis limiidid, formaadid, winrated, kätearvud? FTP? :)
                  kätearv 46k, limiidid 100-1000 (viimast on ainult 700 kätt) , üldine winrate 8.6, 6max ja FR

                  Eelmine kuu "investeerisin" päris korralikult 6maxi õppimisele ja eks mida külvad, seda lõikad :P

                  Comment

                  • Pahvak
                    Pastilaa?? Ei!
                    • Dec 2008
                    • 4431

                    #234
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                    kätearv 46k, limiidid 100-1000 (viimast on ainult 700 kätt) , üldine winrate 8.6, 6max ja FR

                    Eelmine kuu "investeerisin" päris korralikult 6maxi õppimisele ja eks mida külvad, seda lõikad :P
                    Et siis üleminek FR -> 6max läks üsna valutult? Võtsid coachi? :)
                    Fullstacks have more fun.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #235
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Et siis üleminek FR -> 6max läks üsna valutult? Võtsid coachi? :)
                      Ei läinud valutult (samas midagi ülemäära sitasti ka ei läinud, aga kaotasin ikka päris korralikult) :D Ei võtnud coachi, ma suudan vist ainult läbi praktika õppida kahjuks :/

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #236
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        Arvan, et selle 'investeerimise' all mõtles seda, et kõige alguses kaotas lihtsalt pisut?

                        // g00000se jõudis ette juba
                        Last edited by fyte; 24.06.11, 12:21.

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #237
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Algselt postitas fyte Vaata postitust
                          Arvan, et selle 'investeerimise' all mõtles seda, et kõige alguses kaotas lihtsalt pisut?
                          jep, nii oli

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #238
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Nüüd siis Starsi regular :P Ehk suudan sealgi kanda kinnitada. Taseme vahet vist ei ole, mäng on lihtsalt tiba teistsugune. Pole ei nõrgem ega kõvem, lihtsalt harjumist vajav. Hetkel olen kaks päeva mänginud ja kerge kasum on olemas, kuigi olen ala 4BI ära bluffinud. 2 BI läks puhtalt sellepärast, et stacki ja statside järgi tundus olevat reg, aga tegelt oli fish :/ Väikese sample viga. Eile kandsin 440 euri peale ja tegin käbe silverstari ära NL100s. Jäin ka 200 taala plussi ( vahepeal olin 250 miinustes lol), täna kandsin 300 euri veel peale, et saada see pisike boonus jooksma ja täna jäi samuti hommik ilusasti plussi, bluffisin ainult 1 BI ära :D Jällegi vastas oli mingi kahtlane fishi moodi elukas regi statidega. Aga ok, edu

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #239
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              jääd staris fr v pigem 6maxile? vaatasin eile jah et tuiasid laudades ..:D

                              Comment

                              • g00000se
                                Vana Tegija
                                • Apr 2010
                                • 1047

                                #240
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Algselt postitas leits Vaata postitust
                                jääd staris fr v pigem 6maxile? vaatasin eile jah et tuiasid laudades ..:D
                                lasen segamini nagu ikka :P

                                Comment

                                Working...