Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Blackbirds
    FPP Pro
    • May 2010
    • 206

    #196
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    sick, et reisil käis ära ja siis tõmbas one outeri ära.

    gl!

    Comment

    • ilikeu
      Julm Donk
      • Oct 2008
      • 73

      #197
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
      sick, et reisil käis ära ja siis tõmbas one outeri ära.

      gl!
      +1 kunagi ei tea kui variance tuleb

      Comment

      • oohoh
        Grinder
        • Oct 2009
        • 547

        #198
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        Joomise asemel mine kyki parem 15seid seeriaid, toimib paremini

        Comment

        • IamAllin
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 1653

          #199
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          vii uuesti reisile ja tomat padja peale obv haha.

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #200
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            See joomine sellise asja pärast sitaks -EV, pärast on hullem kass ja muud hädad. Nagu öeldakse - siis naised tulevad ja lähevad, elu läheb edasi. Sitt muidugi see kui mingid tõsisemad plaanid olid..
            See kükkimise soovitus on väga hea kusjuures, maandab korralikult ja pärast oled nii läbi, et ei viitsi naistele mõeldagi..

            Comment

            • adam_q
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1453

              #201
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
              vii uuesti reisile ja tomat padja peale obv haha.
              mingi vanarahvatarkus?

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #202
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                Cashout ja reisile ära järgmine nädal

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #203
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Algselt postitas g00000se Vaata postitust
                  Cashout ja reisile ära järgmine nädal
                  trippi ringi proovi eksootilisi naisi

                  anyway ega see enda haletsemine teda tagasi ei too ja kui naised juba mingi otsuse on teinud siis neid on suht võimatu ümber veenda ja kui isegi õnnestub siis võivad nad mingi aeg hiljem ikka kõik pikkalt saata....

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #204
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Vaata asja positiivsest küljest. Oleksid aastavahetusel ettepanku teinud ning siis ta oleks alles maininud, et jääb ära ja jätab maha - oleks suurem fail olnud. Tuleb uus ja parem. Ära igaljuhul laudadesse raha tiltama maha mine lähiajal.

                    [youtube]dDLiVwpv89s[/youtube]

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #205
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Algselt postitas oitarvi Vaata postitust
                      Vaata asja positiivsest küljest. Oleksid aastavahetusel ettepanku teinud ning siis ta oleks alles maininud, et jääb ära ja jätab maha - oleks suurem fail olnud. Tuleb uus ja parem. Ära igaljuhul laudadesse raha tiltama maha mine lähiajal.

                      [youtube]dDLiVwpv89s[/youtube]
                      jamh, paar BI juba läinud, nüüd peab puhkama

                      Comment

                      • oitarvi
                        Vana Tegija
                        • Jan 2009
                        • 1231

                        #206
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        No woman, no cry, eksole.

                        Comment

                        • low-flow
                          Klubi Liige
                          • Jul 2009
                          • 1208

                          #207
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Selliste juhtumitega seoses tuleb ikka alati see vana nali meelde:

                          Longib mees mööda Põhja-Eesti rannikut ringi ja kohtub järsku Jumalaga. Jumal kingib mehele enda leidmise eest ühe soovi, midaiganes härra süda ihaldab. Mees mõtleb natuke ja ütleb: "Tee siit üks vinge sild üle lahe, oleks siis vast tore Soome käia!" Jumal mõtleb natuke ja proovib meest ümber veenda: "Tähendab, teoreetiliselt see on võimalik, aga mõtle kui palju teie niigi mitte väga rikka maa resursse ma selle jaoks peaksin ära kulutama, hirmus raiskamine. Ehk soovid ikka midagi muud?" Mees mõtleb natuke ja leiab, et tõesti mõttetu raiskamine oleks: "Olgu, tee siis lihtsalt nii, et ma naistest aru saaks." Jumal selle peale: "Kas sa tahad kahe- või nelja realist silda Soome?"

                          Cheer up & GL!

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #208
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                            Selliste juhtumitega seoses tuleb ikka alati see vana nali meelde:

                            Longib mees mööda Põhja-Eesti rannikut ringi ja kohtub järsku Jumalaga. Jumal kingib mehele enda leidmise eest ühe soovi, midaiganes härra süda ihaldab. Mees mõtleb natuke ja ütleb: "Tee siit üks vinge sild üle lahe, oleks siis vast tore Soome käia!" Jumal mõtleb natuke ja proovib meest ümber veenda: "Tähendab, teoreetiliselt see on võimalik, aga mõtle kui palju teie niigi mitte väga rikka maa resursse ma selle jaoks peaksin ära kulutama, hirmus raiskamine. Ehk soovid ikka midagi muud?" Mees mõtleb natuke ja leiab, et tõesti mõttetu raiskamine oleks: "Olgu, tee siis lihtsalt nii, et ma naistest aru saaks." Jumal selle peale: "Kas sa tahad kahe- või nelja realist silda Soome?"

                            Cheer up & GL!
                            lol good 1

                            tean veel sellist ütlust ka: Naised on nagu trollid, kas tuleb uus või vana uue ringiga

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #209
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              tra peale cashouti pean tagasi NL100 minema, minge perse

                              Comment

                              • Priito
                                Jube Noob
                                • Mar 2009
                                • 121

                                #210
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Mustang oleks praegu uute leidmisel abiks =)

                                Comment

                                Working...