Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • oitarvi
    Vana Tegija
    • Jan 2009
    • 1231

    #166
    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

    Oleks ka huvitatud graafikutest. Mis toas ja nime all mängid, kui see saladus pole? :)

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #167
      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

      graafik on kole. Eelmine kuu polnud ka just kõige parem. Winrate oli enamvähem tegelikult, aga mitte midagi märkimisväärset. NL200 6bb/100. Graafiku rikkus ära see, et ma kaotasin kuu lõpus 100% flippidest ja jõudis kohale ka AAvKK ja AAvAK variatsioon :D :D Selliseid EKG graafikuid on siin foorumis küll ja küll :D

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #168
        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

        postitad ainult hiiteri ajal graafikuid

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #169
          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

          Ei ütleks, et 6bb/100le ka väga downswing on. Lihtsalt volüüm ei ole nii hea.

          Comment

          • g00000se
            Vana Tegija
            • Apr 2010
            • 1047

            #170
            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

            MP2: $406.90
            CO: $169.80
            BTN: $400.00
            SB: $578.70
            BB: $765.00
            Hero (UTG): $412.00
            UTG+1: $864.40
            MP1: $531.00

            Pre Flop: ($6.00) Hero is UTG with J J
            Hero raises to $12, 2 folds, MP2 calls $12, 1 fold, BTN raises to $56, 2 folds, Hero calls $44, 1 fold

            Flop: ($130.00) T 6 K (2 players)
            Hero checks, BTN checks

            Turn: ($130.00) 7 (2 players)
            Hero bets $72.00, BTN calls $72

            River: ($274.00) T (2 players)
            Hero checks, BTN bets $272.00, Hero calls $272


            Küsimus: Mille peale ma ta panin?

            P.S räme scared money tunne on

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #171
              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

              juba NL400s? mis su username oligi? :D

              aga ma paneks vastase mingi AK;AT peale.(obv mitte nii kõva range aga suht close foldiks vist)

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #172
                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)



                läks nl400 ja nl600 losse chasima obv
                "6bb/100"

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #173
                  Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                  Hehee - 1000 kätt mängitud midstakesi ja juba hõigatakse välja 6bb/100. Ma see kuu pannud NL100 100bb/100 sellisel juhul :) Vaata, et bustosse ei lenda!!!

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #174
                    Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                    Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                    http://www.pokertableratings.com/ful...-search/soomer

                    läks nl400 ja nl600 losse chasima obv
                    "6bb/100"
                    NL200 kokku mänginud 60k kätt ja 5bb/100le. Ei saa aru milles probleem on.

                    E: Ja mulle meeldib riskida ja shote võtta. Mul on piisavalt enesekontrolli, et tagasi madalamasse limiiti minna.

                    Comment

                    • oohoh
                      Grinder
                      • Oct 2009
                      • 547

                      #175
                      Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                      Enne pead 5M kätt 3bb/100 winrate näitama, varem edasi liikuda ei tohi

                      Comment

                      • Mäksu
                        FPP Pro
                        • Aug 2009
                        • 238

                        #176
                        Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                        Jep ja kui 2.9bb/100 on 5m käsi siis oleks soovitav mängida veel 3m kätt igaksjuhuks.
                        ma ei mõista miks kõik ägisevad kus keegi mängib.

                        peabki riskima ja shotte võtma, kui ma hitiks sellise turna ma hakkaks paugust nl1k pelama :D

                        Comment

                        • flipmachine
                          Pokkerihai
                          • Jul 2009
                          • 1857

                          #177
                          Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                          Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
                          peabki riskima ja shotte võtma, kui ma hitiks sellise turna ma hakkaks paugust nl1k pelama :D
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #178
                            Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                            Algselt postitas Mäksu Vaata postitust
                            Jep ja kui 2.9bb/100 on 5m käsi siis oleks soovitav mängida veel 3m kätt igaksjuhuks.
                            ma ei mõista miks kõik ägisevad kus keegi mängib.

                            peabki riskima ja shotte võtma, kui ma hitiks sellise turna ma hakkaks paugust nl1k pelama :D
                            17.5 BI :D pole mõtet vast :D

                            Comment

                            • Mäksu
                              FPP Pro
                              • Aug 2009
                              • 238

                              #179
                              Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                              aii siis jäi valesti meelde, mõtlesin et 25k said

                              Comment

                              • Mäksu
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 238

                                #180
                                Re: Next year you will see me with Ford Mustang! (tasa ja targu)

                                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                ära ägise

                                Comment

                                Working...