Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.
Mängin FTPs nüüd. FTP nime väga avaldada ei tahaks :D Ei viitsi mingit teiste eestlaste metat taluma hakata seal. NL100 ja 200 erinevus on vb see, et lastakse vähe agressiivsemalt. BTN v blind võitlus on vist veelgi segasem, aga muidu fishid on täpselt samad, ainult neil on rohkem raha :D
E: ja kui tunned endast NL100 kindlalt ja kui rolli on, siis miks mitte natuke NL200 näppida. Kui roll on selline natuke väiksem, siis vast ei näpiks, kuna seal on veel raskem neid suckoute taluda, kuna summad nii suured ><
Mängin FTPs nüüd. FTP nime väga avaldada ei tahaks :D Ei viitsi mingit teiste eestlaste metat taluma hakata seal. NL100 ja 200 erinevus on vb see, et lastakse vähe agressiivsemalt. BTN v blind võitlus on vist veelgi segasem, aga muidu fishid on täpselt samad, ainult neil on rohkem raha :D
E: ja kui tunned endast NL100 kindlalt ja kui rolli on, siis miks mitte natuke NL200 näppida. Kui roll on selline natuke väiksem, siis vast ei näpiks, kuna seal on veel raskem neid suckoute taluda, kuna summad nii suured ><



Comment