Tahan ka crushida

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #76
    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

    Mängin FTPs nüüd. FTP nime väga avaldada ei tahaks :D Ei viitsi mingit teiste eestlaste metat taluma hakata seal. NL100 ja 200 erinevus on vb see, et lastakse vähe agressiivsemalt. BTN v blind võitlus on vist veelgi segasem, aga muidu fishid on täpselt samad, ainult neil on rohkem raha :D

    E: ja kui tunned endast NL100 kindlalt ja kui rolli on, siis miks mitte natuke NL200 näppida. Kui roll on selline natuke väiksem, siis vast ei näpiks, kuna seal on veel raskem neid suckoute taluda, kuna summad nii suured ><

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #77
      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

      Täiesti idiootsus, mis lauad praegu igal pool on (FTP ja stars). Ma olen täna paar minutit üle tunni mänginud ja 475 taala plussis. Ei julge mängida rohkem lol, lähen parem hea tujuga magama :D (ma tean, et donk jutt, aga ma tahan rõõmsalt magama minna - hea mindsetile)

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #78
        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

        vääga vale, laupäev on just parim päev. täna tuleb taguda donke nii et vähe pole e. magama saab alles kell 8 hommikul :D

        Comment

        • g00000se
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1047

          #79
          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

          Seti mõõn

          Comment

          • Ghost0
            Vana Tegija
            • Oct 2008
            • 1335

            #80
            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

            Algselt postitas g00000se Vaata postitust
            Seti mõõn
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #81
              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

              Palju Sul rb tuleb kuus?
              Good luck, good skill laudades!

              Comment

              • g00000se
                Vana Tegija
                • Apr 2010
                • 1047

                #82
                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                ei tea, ei tule eriti. Praegu mängin miinimum punkitd iga päev xD see 200p võtab mingi 40 mintsa aega ja sellega saan 7-8taala rakebacki XD Üleelmise nädala eest sain 263, eelmise nädala eest sain 122. Nüüd selle nädala eest ma ei saa pm midagi

                Comment

                • Blackbirds
                  FPP Pro
                  • May 2010
                  • 206

                  #83
                  Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                  soomer@FTP?
                  nl10 nl25 nl100 miinuses over 20k sample?

                  Comment

                  • g00000se
                    Vana Tegija
                    • Apr 2010
                    • 1047

                    #84
                    Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                    NL25 ja NL10 on sellest ajast, kui ma midagi ei jaganud. NL100 on miinustes sellepärast, et esimese shotiga ma suht põlesin seal ja siis kui hästi hakkas minema, sain 7.5bi swongi sisse.

                    E: ja PTR ma vaatan näitab mu miinuseks suurema summa, kui tegelikult on.
                    Last edited by g00000se; 25.07.10, 10:01.

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #85
                      Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.







                      Donk liigutusi teen endiselt liiga palju. Täna ei suutnud TPTK dongi vastu maha panna, kuigi 3 flushi kaarti olid maas. :(

                      Sõber on ka suht tiltis, kuna tõmbasin AKs v AA deepina olles ära xD


                      E: RB on ka üle 400
                      Last edited by g00000se; 30.07.10, 21:58.

                      Comment

                      • Blackbirds
                        FPP Pro
                        • May 2010
                        • 206

                        #86
                        Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                        update?

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #87
                          Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                          Mis seis on Augustis?

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #88
                            Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                            doomer ma arvan... hiiter sai otsa

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #89
                              Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                              August on suht pekkis. korralikult miinuses veel. Tagusin paar päeva NL50, et ennast jälle hästi tunda. Eks kuu lõpus panen graafiku kah. Ilus liumägi

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #90
                                Re: Ahven seilab ookeani poole kala püüdma.

                                üle öö nl10st nl200 prod ei saa yldiselt jah

                                Comment

                                Working...