[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vapsik
    Klubi Liige
    • Apr 2009
    • 5462

    #526
    Re: [???] naise käsul

    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    Nuhutasin korraks NL200, siis sain NL100s horrori, siis kandsin pool rolli välja (püksid, jee!) ning nüüd (vähemalt) kuu lõpuni tagasi NL25.

    Ehk tõmmake koomale seal, eestlased.
    Paksuks läinud?

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #527
      Re: [???] naise käsul

      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
      Paksuks läinud?
      mida kõrgemal limiidil mängid seda paksem oled

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #528
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
        mida kõrgemal limiidil mängid seda paksem oled
        +104kg

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #529
          Re: [???] naise käsul

          Algselt postitas taipupole Vaata postitust
          +104kg
          ma 117kg - sul on arenemisruumi

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #530
            Re: [???] naise käsul

            Poole kuu kohta polegi kõige sitem, kuid peaks vist dollaritena näitama, siis oleks kõik jällegi suurem.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • rahvavaenlane
              Klubi Liige
              • Dec 2009
              • 3040

              #531
              Re: [???] naise käsul

              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
              Poole kuu kohta polegi kõige sitem, kuid peaks vist dollaritena näitama, siis oleks kõik jällegi suurem.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              palju naine ära võtab? see on oluline

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #532
                Re: [???] naise käsul

                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                palju naine ära võtab? see on oluline
                mina olen nüüd selles leibkonnas naine!

                3/4 tegelt. :(

                ...

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #533
                  Re: [???] naise käsul

                  Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                  palju naine ära võtab? see on oluline
                  Vaevalt, et peale Pastilaa coachingu tasu sealt midagi üle jääb.

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #534
                    Re: [???] naise käsul

                    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                    mina olen nüüd selles leibkonnas naine!

                    3/4 tegelt. :(

                    ...
                    kirjuta raamat sellest kogemusest. seda rahvavaenlased ostaksid.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #535
                      Re: [???] naise käsul

                      Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                      Vaevalt, et peale Pastilaa coachingu tasu sealt midagi üle jääb.
                      jutt oli, et naisele ikka ka jätame. samas eile olid taipupolel jalas LeBron 11iD ja ma pole kindel mis rahade eest need tal saadud

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #536
                        Re: [???] naise käsul

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        jutt oli, et naisele ikka ka jätame. samas eile olid taipupolel jalas LeBron 11iD ja ma pole kindel mis rahade eest need tal saadud

                        jajah, senini hooman halbasid rahavooge sinu puhul. millest sa elad, mees? ilmselgelt ebaseaduslik eluviis jne.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #537
                          Re: [???] naise käsul

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          jutt oli, et naisele ikka ka jätame. samas eile olid taipupolel jalas LeBron 11iD ja ma pole kindel mis rahade eest need tal saadud
                          Ühes Nõmme lasteaia esikus olid, obv keegi ei viitsinud enam kasutada, kuid pole mõtet menti minna, kui mingi lillelaps ära kaotab või laokile jätab sellised asjad.

                          Kui nüüd kuskilt odavalt uue läppari saaks, oleks parem graindida.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #538
                            Re: [???] naise käsul

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            Ühes Nõmme lasteaia esikus olid, obv keegi ei viitsinud enam kasutada, kuid pole mõtet menti minna, kui mingi lillelaps ära kaotab või laokile jätab sellised asjad.

                            Kui nüüd kuskilt odavalt uue läppari saaks, oleks parem graindida.
                            Mul üks tuttav Facebookis müüb ainult 500€ eest tonnist läpakat. PM kui rohkem huvi.

                            Comment

                            • reggie
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 1705

                              #539
                              Re: [???] naise käsul

                              Ega sel venekeelne windows peal pole? See jube tüütu.

                              Comment

                              • atsetoon
                                Joomas õlut Atsetooniga
                                • May 2009
                                • 1105

                                #540
                                Re: [???] naise käsul

                                sa oled nii edukas ajakirjanik ja nii hea pokkerimängija, kadedaks teeb.

                                Comment

                                Working...