[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kakahirmutis
    🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
    • Oct 2010
    • 7079

    #511
    Re: [???] naise käsul

    Algselt postitas vapsik Vaata postitust
    ja võta armuke kui aega ning energiat liiga palju
    Algselt postitas taipupole Vaata postitust
    aga kuidas ma siis brasiilia jalgpalli mmile sõitmiseks rahhi saan? :(

    Võta rikas armuke

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #512
      Re: [???] naise käsul

      Algselt postitas Kakahirmutis Vaata postitust
      Võta rikas armuke
      Küsisin, naine ei luba.

      Comment

      • p0l1
        Grinder
        • Jan 2011
        • 581

        #513
        Re: [???] naise käsul

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Küsisin, naine ei luba.
        Oleks väga hea, kui need naised ei tunneks omavahel.

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #514
          Re: [???] naise käsul

          EVs tavaline päev ja siis tõmbas fish HUs ka 300 euri ning tsuapakaa. Asi kisub morniks. Samas....reede ja nädalavahetus!

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #515
            Re: [???] naise käsul

            sa tööl ei peaks olema? kirurgil 300 euri nohu ju.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #516
              Re: [???] naise käsul

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              sa tööl ei peaks olema? kirurgil 300 euri nohu ju.
              Kui nii palju norid, siis adenoidide lõikamise asemel panen hoopis teised lisaks. Siis on suu edaspidi plärisemiseks kinni, sest mujalt õhku sisse ei tule.

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #517
                Re: [???] naise käsul

                Mõtled kaunil suvepäeval, et võiks natuke pokkerit jälle toksida, sest oleks uut fotograafiakaamerat ja lühikesi pükse vaja ning võiks juuli keskel alustades selle supernova kah ära visata. Kannad eksole mingi 200 euri peale, et paari nuppu vajutada ja siis kuuke hiljem kolm-neli tuhat välja võtta ja soovid rahulikult ära täita.

                Kuid kas läheb nii? Einoh, muidugi mitte. Mis on Pokerstarsis üldse juhtunud? Kus ameeriklased on? Vanasti oli neid igas lauas, nüüd otsi tikutulega taga. Ja kuidas on kõik NL2 eestlased nüüd NL25-NL100 tõusnud? Minu teada pole Ansipi valitsus töötute toetusrahasid tõstnud, et see on täiesti kummaline. Mingid erilised ahvid on kah: kert25ed ja toaletihirmutised ja kibeaatomid, et nagu mismõttes tõstetakse iga kord kui betitakse. Varem oli ju loogilisem, et limpisid sisse ja vaatasid flopi ära ja siis otsustasid, et kas betid natuke või viskad kohe ära. Praegu mingid jurakad ainult betivad kogu aeg.

                Aga ma saan aru ka, et kes süüdi on, see on see kuradi pastilaa, kes varem joonistas McDonaldseid ja nüüd siis MÜÜB õpetusi, et kuidas õigesti mängida. Muidugi on igaüks kohe kuu pudeliraha kokku korjanud ja ära ostnud, et peensusi teada saada. Tahaks ka, kuid ei saa ju osta, sest KÕIK tõmmatakse kokku ja seega raha pole. Vahin ainult vesise suuga, kuidas iga päev lisandub jälle mõni, kes sellele Vapsiku õpilasele Saksamaa valuutat peale kannab.

                Tunne on küll praegu selline, nagu vanapiimameister Leits ise istuks minu asemel arvuti taga ja vajutaks nuppe. Nagu mitu korda saab sessi jooksul KKga AA vastu pre all in sisse joosta, ah? Minu AA muidugi kräkitakse suvalt ära kohe. Mingi eestlane on ka siis kindlasti lauas irisemas, et "sic", misasja see tähendab? Isegi inglise keelt nad ei oska, panevad mingi ladinakeelse väljendi, millest nad midagi aru ei saa. Selline see koolihariduse tase tänapäeval on, kuid ostad paar eestikeelset videot ja kohe oled enda arvates meister, ainult Margarita on veel puudu.

                Või ongi Peemot kogu aeg vastas ja irvitab nagu Cheshire kass. Vot sellise mõttepildiga saabki pärast sessi magama minna. Igasuguse isu võtab ära.

                Ulmejooks seega endiselt. Vaatan, et jaanuaris olen ka natuke pingutanud, et lastele vist jõulukinke osta, seal oli vähemalt väheke normaalsem aeg, nüüd aja sente taga nagu hullumeelne. Mingi Silverstariga ei ole võimalik normaalselt reiki ka ju saada, täiesti perses.

                Igatahes nädalavahetuse sai see kuu mängitud ja fishide ja tolvanite õnn on selline, et võtab tuju ära. Õnneks leidsin Spotifyst endale uue lemmiklaulu, mis tegelikult ka vihastas, sest parema meelega oleks reedel sõitnud Intsikurmu päris ägedale festivalile, kuid ühel tohmanil polnud autor ruumi ja üks konkreetne idikas (aka autor) oli auto naisele andud. Taipu ei jagu kuhugi.

                Ndv
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                Lemmiklaul
                Last edited by taipupole; 04.08.14, 10:26.

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #518
                  Re: [???] naise käsul

                  Mängisid playmoney, et BB'sid postitad?

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #519
                    Re: [???] naise käsul

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Mängisid playmoney, et BB'sid postitad?
                    BBdes oli ilusam, suured numbrid!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Kakahirmutis
                      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                      • Oct 2010
                      • 7079

                      #520
                      Re: [???] naise käsul

                      naine lubas ikka netis lastelt raha röövida? :(

                      Comment

                      • p0l1
                        Grinder
                        • Jan 2011
                        • 581

                        #521
                        Re: [???] naise käsul

                        raha ei tohi otseselt võtta, aga kommiraha või komm lubatakse ilmselt võtta ><

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #522
                          Re: [???] naise käsul

                          Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                          või komm lubatakse ilmselt võtta ><
                          Like "Where the fuck that Molly?"

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #523
                            Re: [???] naise käsul

                            Nuhutasin korraks NL200, siis sain NL100s horrori, siis kandsin pool rolli välja (püksid, jee!) ning nüüd (vähemalt) kuu lõpuni tagasi NL25.

                            Ehk tõmmake koomale seal, eestlased.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #524
                              Re: [???] naise käsul

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Nuhutasin korraks NL200, siis sain NL100s horrori, siis kandsin pool rolli välja (püksid, jee!) ning nüüd (vähemalt) kuu lõpuni tagasi NL25.

                              Ehk tõmmake koomale seal, eestlased.
                              Kas pükstega mingi lisavarustuse ka kaasa sai sellise hinna juures?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #525
                                Re: [???] naise käsul

                                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                                Kas pükstega mingi lisavarustuse ka kaasa sai sellise hinna juures?
                                Toestus tagumikule ja tagataskus olevale rahakotile obv.

                                Comment

                                Working...