[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Matu
    FPP Pro
    • Aug 2009
    • 284

    #271
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    pm sama graph mul eilsest päevast, aind summad "tiba" väiksemad

    Comment

    • isutuba
      Grinder
      • Sep 2009
      • 633

      #272
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      lasin kah omahas eile 50% rolli busti

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #273
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        Algselt postitas Matu Vaata postitust
        pm sama graph mul eilsest päevast, aind summad "tiba" väiksemad
        Kena peidetud kiitlus. NL600-1000?

        Comment

        • Matu
          FPP Pro
          • Aug 2009
          • 284

          #274
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          more like nl5 :D

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #275
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            Algselt postitas Matu Vaata postitust
            more like nl5 :D
            Ma võin coachida! Seda limiiti ma crushin (üks vähestest).

            Comment

            • Matu
              FPP Pro
              • Aug 2009
              • 284

              #276
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              :D tasuta võtaks hea meelega vastu aga pole m6tet sest aprillis peaks mingi aeg merele praktikale minema ja seal pole väga aega mängida:)

              Comment

              • taipupole
                Lõpuboss
                • Oct 2008
                • 2181

                #277
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Piraat või piraadikütt?

                Palju ägedamad ametid kui minu omad.

                Comment

                • Matu
                  FPP Pro
                  • Aug 2009
                  • 284

                  #278
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  umm kumbgi neist, pigem piraadi ohver kui neil asjad hästi lähevad

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #279
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    Terviseid sulle Pärnu Haiglasse!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #280
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      Hea lugu, see tuletas meelde, et mais on minek Eurovisioonile Aserbaidžaani, tõenäoliselt saab sealgi sarnast tippmuusikat kuulata. Eelmine aasta Saksamaal ei vedanud alt.

                      Muidugi täielik ajuvabadus on see sinna lendamine, variandid ainult, et kas läbi Moskva või Kiievi ning kokku mingi 20 tundi. Lisaks viisad jms jamps.

                      Samas peaks tulema äge pidu. Kes veel lähevad?

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #281
                        Re: [retired] vastikud gämblerid!

                        mina, hoss ja freaky lähme freaky Peugeot 206 Turboga. Sind peale ei võta. Räägin Pastilaa ja Vapsikuga (mõlemad mul FB sõbrad, erinevalt sinust), ilmselt on nad käpad. Pastilaa istub Freaky taha, Vapsiku paneme värvilise lipuga pagassi
                        Last edited by pikk28; 09.03.12, 09:13.

                        Comment

                        • FreakyJason
                          Klubi Liige
                          • Jan 2009
                          • 1381

                          #282
                          Re: [retired] vastikud gämblerid!

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          mina, hoss ja freaky lähme freaky Peugeot 206 Turboga. Sind peale ei võta. Räägin Pastilaa ja Vapsikuga (mõlemad mul FB sõbrad, erinevalt sinust), ilmselt on nad käpad. Pastilaa istub Freaky taha, Vapsiku paneme värvilise lipuga pagassi
                          ROFL

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #283
                            Re: [retired] vastikud gämblerid!

                            Keegi ei sõida Aseritesse autoga, sa teed nalja. Samas lennukiga on mingi 400 eurtsi edasi-tagasi. Lihtsalt hotellide saamisega on praegu probleem, sest kõik on ära bronnitud. Kuid mul sõbrad (mitte sina, sest sa pole mul FBs) rääkisid, et kuu keskel peaks juba saama. Lisaks ehitati sinna uus Hilton ja mingi veel ehk päris mõnus nagistamien võib tulla.

                            (y)

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #284
                              Re: [retired] vastikud gämblerid!

                              Käisin Pühajärve spaas ja kultuuriteadliku inimesena otsisin seiklusi ning uitasin mööda koridore ja saale. Jäi silma üks õlimaal, natuke uurimist ja puurimist ning kunstniku nimi ja kontakt oligi olemas.

                              Kaks tundi hiljem oli see maal minu. Nüüd toetab magamistoas seina, sest loomeinimesena ei oska ma muidugi naela seina lüüa, et seda üles kuidagi riputada.

                              Aga see-eest on väga ilus.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #285
                                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                                See või?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...