[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #256
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    NBA lõpp, hoki MM, jalka EM, le tour, olümpia - gg 2012

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #257
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      NBA lõpp, hoki MMi finaal, jalka EM, olümpia korvpall (ja mõni üksikasi), NFL nagu ikka - gg 2012
      Natuke täpsustatult, kuid muidu kümnesse :P

      Comment

      • vennike
        Pokkerihai
        • Mar 2009
        • 1958

        #258
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        maksin mingi 5 aastat londonis 25£ kuus "olümpiatoetust" linnale (~100£ iga kuu oli council tax, sealt 25 läks olümpia ehitiste jms tarbeks). Mõtlesin, et saan mingi ilge alega vähemalt kogu korvpalliturniiri piletid, aga ei sittagi, fking masendav. Jäävad neegrid nägemata :(

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #259
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          Mängida meistrikaid või mitte mängida. Aega nagu oleks, kuid tunnet pole.

          Comment

          • pastilaa
            kuum poiss
            • Apr 2009
            • 7518

            #260
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            Mängida meistrikaid või mitte mängida. Aega nagu oleks, kuid tunnet pole.
            Mõned juba on sündinud meistriks! Mängi ikka.

            Comment

            • taipupole
              Lõpuboss
              • Oct 2008
              • 2181

              #261
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Mõned juba on sündinud meistriks! Mängi ikka.
              Elu tegi korrektiivid ja järgmine aasta ehk. Ei saa nii vara minema, isegi, kui homseks kohti on ja mängida saaks.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #262
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Kuidas muidu õpetamise, inimeste ravimise ja muudel sellistel "Alice in Wonderland" teemadel läheb ?

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #263
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Kuidas muidu õpetamise, inimeste ravimise ja muudel sellistel "Alice in Wonderland" teemadel läheb ?
                  Ei saa kurta, tööd on kõvasti, mistõttu sai ühest õpetamiskohast loobutud ja teises rohkem nõuandvas rollis. Muud asjad enam-vähem nagu ikka, võimalusi enda arendamiseks ja proovimiseks on ja see on tore.
                  Last edited by taipupole; 06.03.12, 07:11.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #264
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    Kiirelt tulnud, kiirelt läinud. EV üle ei saa muidugi kurta, kuid see on jobude lohutus. Samm alla ja hoogu juurde. Kui nädalaga nulli saaks, siis võib pärast puhkenädalat veel midagi isegi teha.

                    Comment

                    • taipupole
                      Lõpuboss
                      • Oct 2008
                      • 2181

                      #265
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      Mõtlesin eile, et võiks hiire puruks visata nalja pärast. Kuid olin liiga ihne ja viskasin hoopis porgandi, mida sai sessi kõrvale näskida, vastu seina. Pärast otsisin üles, pesin ära ja sõin ära. Kokkuhoid on edu alus!

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #266
                        Re: [retired] vastikud gämblerid!

                        Graphs?

                        Comment

                        • qbj0hn
                          Auk on auk. FAKT!
                          • Nov 2008
                          • 7091

                          #267
                          Re: [retired] vastikud gämblerid!

                          taipupole võiks see järgmine "Tunne kaaslast" tüüp olla, tundud huvitav persoon.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #268
                            Re: [retired] vastikud gämblerid!

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            taipupole võiks see järgmine "Tunne kaaslast" tüüp olla, tundud huvitav persoon.
                            A.Hitleri kohta võiks ka huvitav persoon öelda.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #269
                              Re: [retired] vastikud gämblerid!

                              Hitleri welli loeks heameelega.

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #270
                                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                                Graphs?
                                Graafikud on nii overrated (eriti veel lühiajalised). Üldiselt eriti vahet pole, paari-kolme-kümne sessi teema. Poleks pidanud Omahat lihtsalt puutuma, kuid tunne oli hea. Kuid see on juba vana viga, et pool (või terve) eelmisest kasumist tuleb sinna investeerida, et tulevikus räigeid protsendid välja võtta.

                                Holdem


                                Omahahahahahahahha
                                Last edited by taipupole; 07.03.12, 14:30.

                                Comment

                                Working...