[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #211
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Algselt postitas Pumper Vaata postitust
    Limiit on tõusnud, 100 või 50`?
    Sisuliselt ei ole limiit tõusnud.

    Comment

    • taipupole
      Lõpuboss
      • Oct 2008
      • 2181

      #212
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      Öösel jagati siis Emmysid. Pole erilisi üllatusid, kuid va "Mike & Molly", mis mulle üldse kohe ei meeldinud.

      Tulemused: http://www.emmys.com/sites/emmys.com...mmyWinners.pdf

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #213
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        Sügis, see kirev persekukkunud näitlejate uus õitsemisaeg. Lõpuks oled sa kohal. Päris naljakas on sarju lappama hakata, kui on selge, et kes on töötuks jäänud.

        Will Arnett ja nii kõva potentsiga olnud «Running Wilde», mis oli üks räigemaid pettumusi. Britt Robertson (näeb välja nagu jailbait) ja Kristoffer Polaha, kes said kinga « Life Unexpected’ist» jms seltskond.

        Tagasi on ka vampiiritapja, kes seejärel hiilgas Scooby-Doos, ja rinnavägi alistanud Christina Applegate, kes on lihtsalt armas.

        Ning nii palju on veel tulemas.

        Free Agents (http://en.wikipedia.org/wiki/Free_Ag...._TV_series%29) 6,5/10
        Päris okei komöödia, vähemalt esimese osa kohta, et kindlasti vaatan paar järgmise ka ära. Igatahes räägib PR-firmast, kus on väike armulugu sellise nunnu ja ehk mitte kõige maailma kenama naise ja siis firma ühe soliidses vanuses silmarõõmu vahel.

        Igatahes tegid krõpsu ja mõlemale meeldis, kuid edasi on piinlik suhelda.

        Kõrvaltegelased tunduvad olevat täielikud tolguses ja mõttetud ning seetõttu ongi kaheldav, et kas veab välja.

        Brittidel on muide sellest sarjast enda versioon.

        Homeland (http://en.wikipedia.org/wiki/Homeland_%28TV_series%29) 8,5/10
        Pole ametlikult veel eetris olnud, kuid sellest loetelust siin ülekaalukalt kõige parem.

        Esiteks on idee fantastiliselt hea. Teiseks on näitlejate valik ja neile külge poogitud isiksused väga head ning viis, kuidas lugu edasi anti oli samuti tip-top.

        Lühidalt öeldes siis CIA analüütik arvab, et terroristid on endale leidnud salaagendi, keda ta siis hakkab paljastama/otsima. Salaagendiks on väidetavalt USA sõdur, kes on 8 aastat kuskil urus vangis olnud ja avastati ühe missiooni käigus.

        Sarja juures oli eriti positiivne, et avatiitrites oli kirjas kõik see, mis võiks olla: «Ettevaatust, vägivald, alasti kehad, ropp keelekasutus jms».

        H8r (http://en.wikipedia.org/wiki/H8R) 3/10
        Tõsieluseriaal. Ilgelt hea ideega, kuid saatejuhiks on kultusseriaalist tundud Slater ehk Mario Lopez (Saved By The Bell muidugi). Eestlaste jaoks on teine probleem, et saates osalejad on tundmatud (mina tean, kuid ma vahin ka kõike). Esimeses osas siis Snooky ja «The Bachelor» täht Jake Pavelka.

        Kuid idee juurde. Igal kuulsusel on vihkajad (heiter – get it, h8r). Meil näiteks kokakoolal. Kõik heidivad. Igatahes on siis lastud heiteril räigelt heitida, kuid siis saadetakse tema juurde just see kuulsus ning edasi on tulevärki ja jahmumist ning ühistegevust, et läita armuleek ning lõpetada see räige heitimine.

        Ringer (http://en.wikipedia.org/wiki/Ringer_%28TV_series%29) 5/10
        Tõenäoliselt üks väheseid 5/10 seriaale, mille teist osa ma samuti näha tahan.

        Idee on vana ja hea: ma olen eluga perses, kuid mul on kaksik ja siis juhtub midagi ning ma pean oma kaksiku asemele asuma ning loomulikult ei saa su mees, armuke, parim sõbranna ja keegi teine aru, et sina pole su sõbranna või vastupidi või midagi. Ohoo, mis ajast sa oma kubet nii raseerid ja kust sa selle sünnimärgi perse peale said? Loomulikult ei saada muhvugi aru.

        See on minu esimene probleem.

        Teine heitimise koht on, et selles sarjas on tänavuse aasta kõige halvem rohelise ekraaniga lõik.

        Kolmandaks aga - Sarah Michelle Gellar. Peab ju proovima paar osa vastu pidada. Ideeliselt peaks sisu ka arenema hakkama.

        The Field Of Blood (http://www.bbc.co.uk/programmes/b010t2bn) 8/10
        BBC seriaal/kriminull Denise Mina novelli alusel, mis räägib ajalehe juures töötavas tütarlapsest, kelle peret tabab mõrvajuhtum. Sündmused toimuvad 1982.

        Kõik on väga äge. Muud ei oskagi öelda.

        Up All Night (http://en.wikipedia.org/wiki/Up_All_...28TV_series%29) 6/10
        Christina Applegate! Jeee. Will Arnett! Nagu peaaegu jee. Sellega jeetamine lõpeb, sest potentsi on, kuid, kuid, kuid.

        Said lapse. Ema läheb tööle. Isa jääb koju. Tööl on emal sõbrannast ülemus, kellele meeldib pidu panna. Töö on telejutusaates ja nii tuleb igast imelikke asju teha.

        Halvem kui Free Agents, kuid saab samuti paar osa, et ennast tõestada.

        The Secret Circle (http://en.wikipedia.org/wiki/The_Sec...28TV_series%29) 6/10
        Eelnimetatud Britt Robertson on staar. Näidelda ikka ei oska, kuid kena on siiski.

        Tiinekatele peaks väga meeldima, sest tegemist on järjekordse vampiiriseriaaliga, kuigi tissi nagu «True Bloodis» või nendes filmides ei näidata.

        Vampiiriseriaal pole muidugi päris õige, sest tegemist on nõiaga. Ta ise muide ei tea seda, kuid hakkab tasapisi aimama ja avastama. Ema tapeti ka alguses kohe võlujõul ära.
        Last edited by taipupole; 19.09.11, 19:12.

        Comment

        • Potsataja
          õilishing
          • Oct 2008
          • 5270

          #214
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          Ühtegi sci fi sarja pole silmapiiril ?

          Comment

          • taipupole
            Lõpuboss
            • Oct 2008
            • 2181

            #215
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
            Ühtegi sci fi sarja pole silmapiiril ?
            Oleneb, kuidas sa seda defineerid, kuid põhimõtteliselt peaks olema. Igatahes "Terra Nova" (26. sept algab).
            Last edited by taipupole; 19.09.11, 19:04.

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #216
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              Ilmselgelt pensionil.

              Comment

              • Potsataja
                õilishing
                • Oct 2008
                • 5270

                #217
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Sci fi on minu jaoks tulevikunägemus või siis kontakt võõraste eluvormidega. Fantasy on täiskasvanute muinasjutt, mõlemad meeldivad, kuid sci fi on siiski tõenäoliselt südamelähedasem. "Terra Nova" läheb esialgu kindlasti "vaja vaadata" listi, kuid kahju, et "SGU" ja "V" ära tühistati.

                Comment

                • taipupole
                  Lõpuboss
                  • Oct 2008
                  • 2181

                  #218
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  Kõik, mis sai perse minna, läks. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus.

                  18. september, 19759h, +1687,70

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #219
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                    Ilmselgelt pensionil.
                    Mismõttes? Mul on lihtsalt vedanud, et töö tõttu peab sellistel asjadel silma peal hoidma.

                    Comment

                    • kvaliteet
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 122

                      #220
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Entourage - tänu jumalale, et läbi sai. Kahju lausa vaadata, kuidas superseriaal selliseks pasahunnikuks muutus.
                      Miks ta pasahunnikuks muutus.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #221
                        Re: [retired] vastikud gämblerid!

                        Algselt postitas kvaliteet Vaata postitust
                        Miks ta pasahunnikuks muutus.
                        Liiga palju täiesti mõttetuid kõrvalteemasid, mis kedagi ei huvitanud. Lisaks liiguti minema selle juurest, mis sarja populaarseks tegi.

                        Kas keegi oleks esimese kolme hooaja jooksul suutnud mõelda, et Vince abiellub niimoodi, et poissmeestepidu pole ega tule? Säärane jobu, kes midagi taolist oleks väitnud, saanuks vastu kõrvu.

                        Comment

                        • kvaliteet
                          Jube Noob
                          • Oct 2008
                          • 122

                          #222
                          Re: [retired] vastikud gämblerid!

                          See ei olnudki küsimus, ma täitsa nõustun, vaid spoileris oli põhjendus, miks ta selliseks pasahunnikuks muutus.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #223
                            Re: [retired] vastikud gämblerid!

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #224
                              Re: [retired] vastikud gämblerid!

                              25. september, 22368h, +2321,95

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #225
                                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                                Kuigi nädalake on seda kuud veel, tuleb nentida, et eesmärgid on praktiliselt ideaalselt täitunud ja on tõenäoline, et neist viimanegi langeb õige ajaraamistiku sees.

                                Comment

                                Working...