[???] naise käsul

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taipupole
    Lõpuboss
    • Oct 2008
    • 2181

    #196
    Re: [retired] vastikud gämblerid!

    Üks mu tudengitest kirjutas oma töös: "… olen küsinud paarilt sõbralt võlgu kuniks raha tuleb. Paar korda on viimased säästud pokkerisse pandud, lootes et ehk õnnejumal aitab. Kuid see on liigne risk, kuigi on ka vedanud."

    Õige jutt, lõpetage see riskimine ära.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #197
      Re: [retired] vastikud gämblerid!

      Puhas kuld.

      Ehk ulatad õppejõuna abistava käe, pakkudes coachingut? ;D

      Comment

      • Codecci
        Luuramas Naisteturniire
        • Nov 2008
        • 7574

        #198
        Re: [retired] vastikud gämblerid!

        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
        Üks mu tudengitest kirjutas oma töös: "… olen küsinud paarilt sõbralt võlgu kuniks raha tuleb. Paar korda on viimased säästud pokkerisse pandud, lootes et ehk õnnejumal aitab. Kuid see on liigne risk, kuigi on ka vedanud."

        Õige jutt, lõpetage see riskimine ära.
        Paku HU4ROLLZ-i, kui võidab paned 5-e vms :D

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #199
          Re: [retired] vastikud gämblerid!

          Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #200
            Re: [retired] vastikud gämblerid!

            Geriaater on ovb.

            Comment

            • Pumper
              Klubi Liige
              • Mar 2009
              • 2359

              #201
              Re: [retired] vastikud gämblerid!

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
              Kukkur pensiofiil.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #202
                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                Algselt postitas inward Vaata postitust
                Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
                Noortekoondises mängib kossu. Tööl ei käi, aga stipi saab. Uueks hooajaks kindlat klubi veel pole, eelmine hooaeg oli Rockis.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #203
                  Re: [retired] vastikud gämblerid!

                  Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                  Geriaater on ovb.
                  Mina olen haiglas olles jälle kuulnud, et proktoloogid pidavat need kõige suuremad leveldajad olema.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #204
                    Re: [retired] vastikud gämblerid!

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Seda leveldamist sinu ameti kohapealt on nii palju olnud, et mind päris huvitab, mis valdkonnas kellena sa tegelikult töötad/õpetad ?
                    Praegu olen töötu, kuid läbin lendurikoolitust ja peaks EAsse siis saama. Mul on seal hea sõber Juri Gagarin ees ehk suht kindlalt temaga lendama ja siis mingi aja pärast ehk juba ise kaptenina.
                    Last edited by taipupole; 16.09.11, 19:31.

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #205
                      Re: [retired] vastikud gämblerid!

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      Mina olen haiglas olles jälle kuulnud, et proktoloogid pidavat need kõige suuremad leveldajad olema.

                      Comment

                      • vennike
                        Pokkerihai
                        • Mar 2009
                        • 1958

                        #206
                        Re: [retired] vastikud gämblerid!

                        Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                        Entourage - tänu jumalale, et läbi sai. Kahju lausa vaadata, kuidas superseriaal selliseks pasahunnikuks muutus.
                        Curb Your Enthusiasm - räigelt kahju, et (selleks hooajaks) läbi sai. Umbes top 3 sari praegu maailmas, komöödiatest number üks.
                        Kas sa nägid seda viimast Entourage lõiku ka mis peale lõputiitreid oli ? See annaks nagu lootust mingil määral järjele Jeremy Piveniga, kes kahtlemata oli selle sarja parim näitleja ja värvikaim karakter. Ja kas Sons of Anarchyt oled ka vaadanud ? Ma just lõpetasin esimese hooaja, parim asi mida ma kunagi näinud olen. Head näitlejad, pidev action, harva mõni naligi sekka. teh nuts.

                        Comment

                        • taipupole
                          Lõpuboss
                          • Oct 2008
                          • 2181

                          #207
                          Re: [retired] vastikud gämblerid!

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          Kas sa nägid seda viimast Entourage lõiku ka mis peale lõputiitreid oli ? See annaks nagu lootust mingil määral järjele Jeremy Piveniga, kes kahtlemata oli selle sarja parim näitleja ja värvikaim karakter.
                          Loodame, et ei. See sari pole Pivenist ja eriti veel tema perest (keda kotib?) ning mingisse eraldi spin-offi ma ei usu.

                          Algselt postitas vennike Vaata postitust
                          Ja kas Sons of Anarchyt oled ka vaadanud ? Ma just lõpetasin esimese hooaja, parim asi mida ma kunagi näinud olen. Head näitlejad, pidev action, harva mõni naligi sekka. teh nuts.
                          Olen näinud ja on paremaid, kuid top kümnesse peaks praegu jooksvatest sarjadest mahtuma küll, seega võib alati soovitada.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #208
                            Re: [retired] vastikud gämblerid!

                            17. september, 18264h, +1446,49

                            Comment

                            • taipupole
                              Lõpuboss
                              • Oct 2008
                              • 2181

                              #209
                              Re: [retired] vastikud gämblerid!

                              18. september, 19389h, +1872,25

                              Comment

                              • Pumper
                                Klubi Liige
                                • Mar 2009
                                • 2359

                                #210
                                Re: [retired] vastikud gämblerid!

                                Limiit on tõusnud, 100 või 50`?

                                Comment

                                Working...